PRÁCE 🧰

Manažer logistiky

aktualizováno před týdnem a více vedoucí týmu oborově technické práce

Mubea, spol. s r.o.

Žebrák

náborový příspěvek 20 000 Kč

plný úvazek

Náplň práce:

  • Vedení logistického týmu a řízení rozpočtu, predikce a prognózy potencionální vývoje
  • Řízení materiálové a výrobní logistiky (skladové hospodářství)
  • Práce s daty skrze ERP systém, reporting, vyhodnocování a nastavování KPI’s a další
  • Optimalizace nákladů (doprava, balení, reklamace apod.), komunikace s celními úřady, kontrola plánů a správnosti dokladů…
  • Spolupráce a komunikace s dalšími interními odděleními
  • Implementace nových konceptů, systémů
  • Neustále zlepšování logistiky

Požadujeme:

  • Ukončené studium v oboru logistiky nebo podobném oboru (ekonomika)
  • Znalost práce se systémy řízení skladů, interní logistiky a řízení zboží, jakožto i se systémem SAP v oblasti logistiky
  • Několikaletá praxe v automobilovém průmyslu na dané pozici (5 let)
  • Několikaletá praxe s řízením a rozvojem lidských zdrojů (3 roky)
  • Dobrá uživatelská znalost MS Office
  • Plynulá angličtina a čeština slovem i písmem
  • Analytické myšlení, práce s daty
  • Základní znalosti LEAN
  • Navrhování a implementace strategií a nových konceptů logistiky (PULL, KANBAN, SUPERMARKET,…)
  • Schopnost jednat a rozhodovat se rychle
  • Dobré komunikační a organizační dovednosti
  • Samostatnost

Co Vám nabízíme:

  • Příležitost pracovat v moderní automotive firmě s více než 25-ti letou tradicí v ČR
  • Zajímavou práci v dynamicky se rozvíjejícím oddělení výroby dílů z karbonových vláken
  • Flexibilní pracovní dobu, home office dle pravidel společnosti
  • Firemní akce
  • Vánoční prémie
  • Dotované stravování v závodní jídelně
  • 5 týdnů dovolené
  • Náborový příspěvek 20 000 Kč, odměna za doporučení nového pracovníka 20 000 Kč
  • Odměny k životním a pracovním jubileím

Informace o nabídce Manažer logistiky

Zaměstnavatel: Mubea, spol. s r.o.
Místo pracoviště: Žebrák, Středočeský kraj
Pozice: vedoucí týmu
Zařazení: oborově technické práce
Náborový příspěvek: 20 000 Kč
Typ úvazku: plný úvazek
Požadované jazyky: čeština angličtina
Benefity: home office flexibilní pracovní doba stravenky dovolená 5 týdnů bonusy/prémie firemní akce náborový příspěvek závodní stravování