PRÁCE 🧰

Kurýr - Praha

aktualizováno před týdnem a více kurýr řidič motorového vozidla

MSC group delivery s.r.o.

Ocelářská 35, Praha, Praha 9

45 000 - 58 000 Kč

brigáda

Společnost se zabývá rozvozem expresních zásilek po Praze: elektronika, jídlo, květiny, domácí potřeby, atd..

Náplň práce:

Rozvoz zásilek po Praze, veškeré informace Vám chodí do aplikace v telefonu, trasa rozvozu je předem naplánovaná, vhodné i pro začínající řidiče v Praze.

Požadujeme

  • Řidičský průkaz skupiny B, alespoň 1 rok.

Nabízíme

  • Firemní vozidlo, které máte k dispozici i pro soukromé účely.
  • Tankovací kartu ( benzín platí firma)
  • Vysoké finanční ohodnocení.
  • Možnost záloh.
  • V případě zaměstnanecké karty možnost změny zaměstnavatele.

Informace o nabídce Kurýr - Praha

Zaměstnavatel: MSC group delivery s.r.o.
Místo pracoviště: Ocelářská 35, Praha, Praha 9, Hlavní město Praha
Pozice: kurýr
Zařazení: řidič motorového vozidla
Mzdové ohodnocení: 45 000 - 58 000 Kč
Typ úvazku: brigáda
Benefity: služební vozidlo
Vhodné pro: absolventy důchodce uprchlíky