PRÁCE 🧰

Kontrolor ve skladu - Nová Hospoda, Bor (M/Ž)

aktualizováno před týdnem a více skladník logistika a doprava

GXO je světová jednička v oblasti smluvní logistiky. Spolupracujeme s významnými klienty na českém tak i zahraničním trhu. Na trhu jsme již 15 let – máme 15 poboček v rámci ČR a Polska, přes 500.000 m2 skladové plochy a více jak 2.500 zaměstnanců. Poskytujeme širokou škálu logistických služeb, jako jsou: e-commerce, co-packing, skladování, vychystávání zakázek, a logistika vrácení zboží. Naším cílem je vytvářet průlomová logistická řešení pro nejlepší společnosti na světě.

Vzhledem k neustálému růstu naší společnosti rozšiřujeme náš tým na Nové Hospodě v Boru u Tachova o zcela novou část, a proto k nám hledáme nového kolegu/kolegyni.

Co vás čeká?

  • hlavní náplní práce je kontrola vyrobených výrobků, zda splňují naše požadavky a nastavené standardy
  • účast a pomoc při průběžné inventuře
  • pomoc při kontrole lokalizace výrobků
  • vzorkování - průběžná kontrola výroby odebíráním vzorků
  • zápis případných neshod při příjmu, výdeji a skladování zboží
  • dodržování platných postupů

Jak si představujeme vhodného kandidáta?

  • pečlivost, smysl pro pořádek, spolehlivost, samostatnost – to jsou pro nás ty nejdůležitější vlastnosti