PRÁCE 🧰

Hlavní účetní / Senior účetní v Uherském Hradišti

aktualizováno před týdnem a více účetní administrativní práce

AG TRANSPORT, s.r.o.

Uherské Hradiště

35 000 - 55 000 Kč

Jsme dynamická a neustále se rozvíjející firma sídlící v Uherském Hradišti. Naši hlavní činnost je mezinárodní kamionová doprava a práce autojeřáby v rámci ČR a v okolních státech EU.

Do našeho týmu hledáme hlavní účetní, která bude zodpovídat za správnost vedení účetnictví společnosti a za zpracování měsíčních a ročních účetních závěrek.

Pracovní náplň:

  • Účtování operací
  • Fakturace, vedení a kontrola pokladen
  • Příprava interních účetních dokladů vč. podpůrné dokumentace
  • Sestavování měsíční a roční účetní závěrky
  • Spolupráce s týmem auditorů a daňových poradců
  • Pravidelné odsouhlasování detailu zůstatků bilančních účtů
  • Evidence a výpočet odpisů dlouhodobého majetku
  • Příprava pravidelných a příležitostných reportů, kontrola jejich podkladů
  • Respektování potřeb manažerského účetnictví/controllingu při účtování
  • Sledování střediskového hospodaření
  • Návrhy nápravných opatření v systému účetnictví a reportingu společnosti

Požadavky na zaměstnance:

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • Min. 3 roky praxe na obdobné pozici
  • Znalost aktuálních účetních předpisů dle české legislativy
  • Znalost českých daňových zákonů a schopnost jejich aplikace
  • Znalost kompletního zpracování účetnictví
  • Dobrá znalost PC (znalost programu Helios výhodou)
  • Koncepční a systematický přístup k práci
  • Schopnost analytického myšlení v účetní a ekonomické práci
  • Schopnost tvořit a aktualizovat metodiku účetních činností
  • Aktivní přístup k řešení problémů
  • Dobrá úroveň komunikačních dovedností
  • Schopnost spolupráce v týmu; flexibilita; vytrvalost v plnění svěřených úkolů
  • Spolehlivost, samostatnost, odpovědnost
  • Svědomitost, pečlivost, přesnost

Rozsah platového ohodnocení: 35 000 - 55 000,-Kč/měsíc

Ohodnocení pracovní pozice bude stanoveno na základě zkušeností a vzájemné dohody.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na +420 724 827 851 anebo [email protected]

Informace o nabídce Hlavní účetní / Senior účetní v Uherském Hradišti

Zaměstnavatel: AG TRANSPORT, s.r.o.
Místo pracoviště: Uherské Hradiště, Zlínský kraj
Pozice: účetní
Zařazení: administrativní práce
Mzdové ohodnocení: 35 000 - 55 000 Kč