PRÁCE 🧰

Fakturant/Fakturantka pro O.K. Trans Praha

aktualizováno před týdnem a více administrativní pracovník administrativní práce

O.K. Trans Praha spol. s.r.o.

Hlavní 182, Chýně

O.K. TRANS PRAHA spol. s r.o. je organizace zabývající se komplexními logistickými službami pro domácí i zahraniční zákazníky, byla založena v roce 1990.

Nabízíme práci pro šikovného a spolehlivého kolegu na pozici FAKTURANT /FAKTURANTKA.

Náplň práce:

  • Fakturace dokladů od firemních řidičů
  • Zpracování spedičních faktur
  • Fakturace distribuce
  • Fakturace logistiky
  • Prodejní faktury
  • Zálohové faktury
  • Opravné daňové doklady
  • Příprava pošty

Co od vás očekáváme:

  • Vhodné pro absolventy
  • Středoškolské nebo odborné vyučení
  • Znalost Office (Excel, Word, Power Point, MS Teams)
  • Orientaci v účetnictví
  • Proaktivnost, týmovost, spolehlivost
  • Výhodou znalost kamionové dopravy

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Fajn kolektiv a neformální pracovní prostředí kanceláři v klidné Chýni nedaleko Zličína
  • Multisport karta
  • Možnost homeoffice
  • Jazykové kurzy a semináře
  • Notebook
  • T – mobile benefit

Pro další informace nám zavolejte na telefonní číslo nebo napište na e-mail, viz níže.

Informace o nabídce Fakturant/Fakturantka pro O.K. Trans Praha

Zaměstnavatel: O.K. Trans Praha spol. s.r.o.
Místo pracoviště: Hlavní 182, Chýně, Středočeský kraj
Pozice: administrativní pracovník
Zařazení: administrativní práce
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Typ úvazku: plný úvazek
Požadované jazyky: čeština
Benefity: home office stravenky firemní akce příspěvek na životní připojištění vzdělávací kurzy příspěvek na volnočasové aktivity notebook školení