PRÁCE 🧰

Automechanik

aktualizováno před týdnem a více automechanik oborově technické práce

Náplň práce:

  • diagnostika poruch a stavu vozidel AVIA, IVECO
  • stanovení způsobu opravy
  • provedení opravy
  • provádění údržby, prohlídek a záručních oprav
  • posuzování opotřebení a funkční způsobilosti vozidla
  • provádění generálních oprav a zkušebních jízd

Nabízíme:

  • zaměstnání u stabilní a neustále se rozvíjející společnosti s dobrým jménem
  • po zapracování doba neurčitá
  • práce v kolektivu
  • firemní bonusy a speciální prémie, akce
  • motivující finanční ohodnocení s profesním a finančním růstem
  • zvyšování si odborné kvalifikace při zaměstnání ve školícím centru IVECO ČR Vysoké Mýto a na platformě online IVECO - zvýšení fin. ohodnocení
  • zvláštní prémie, příspěvky na penzijní/životní pojištění, firemní stravování atd.
  • pracovní doba od 6:00 hod. do 14:30 hod.
  • možnost ubytování

Požadujeme:

  • vysoké pracovní nasazení s přirozenou chutí pracovat
  • bezúhonnost, spolehlivost, schopnost práce v kolektivu
  • časovou flexibilitu, loajálnost
  • vzdělání minimálně střední odborné (vyučen obor automechanik)
  • řidičský průkaz skupiny B, C
  • praxe v oboru

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Automechanik

Zaměstnavatel: Autocentrum Hájek, s. r. o.
Místo pracoviště: Týnec nad Labem, Středočeský kraj
Pozice: automechanik
Zařazení: oborově technické práce
Požadované vzdělání: minimálně střední odborné
Benefity: stravenky bonusy/prémie příspěvek na životní připojištění závodní stravování možnost ubytování