PRÁCE 🧰

Automechanik

aktualizováno před týdnem a více automechanik oborově technické práce

Co požadujeme?

  • vyučení v oboru, praxe výhodou, zejména s opravami vozů Škoda, VW, Audi
  • flexibilitu, spolehlivost, slušné jednání a vystupování, loajalitu
  • proklientský přístup
  • pracovitost, ochota učit se novým věcem
  • řidičský průkaz skupiny B
  • bezúhonnost

Náplň práce (co budeš dělat)?

  • Nejsme autoservis, jsme firma, která se stará o vozové parky firem, pronajímá i prodává auta.
  • Jsme team profesionálů, které to baví a kteří vědí, že zákazník je na prvním místě.
  • Náplní tvojí práce bude provádění mechanických oprav vozidel, diagnostika, provádění servisních prohlídek a dalších servisních úkonů.

Co nabízíme?

  • perspektivní práci v prostředí prosperující společnosti
  • nadstandardní platové podmínky
  • přátelký a malý kolektiv, kde se všichni spolu domluvíme a vzájemně si pomáháme
  • férové a slušné jednání, chceme, aby se Ti u nás líbilo a stal si se součástí stabilního teamu
  • možnost opravy soukromého vozidla
  • školení
  • firemní benefity
  • slevy na veškeré firemní služby a produkty
  • dny zdravotního volna

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Automechanik

Zaměstnavatel: P CAR TRADE, spol. s r.o.
Místo pracoviště: Pekařská 603/12, Praha 5, Hlavní město Praha
Pozice: automechanik
Zařazení: oborově technické práce