PRÁCE 🧰

Automechanik osobních vozidel

aktualizováno před týdnem a více automechanik oborově technické práce

Racing 21, s.r.o.

Červený Újezd

plný úvazek

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Provádění základní a rozšířené autoservisní činnosti na osobních vozidlech, youngtimerech a závodních vozech pro rallye,
  • rozmanitá práce napříč všemi obory,
  • 6 měsíců v závodní sezóně bude možná trochu honička, po zbytek roku se jedná především o odborné autoservisní práce,
  • pracovní úvazek 40 hodin/týdně dle naplánování s vedoucím servisních prací,
  • placené přesčasy, popř. v kombinaci s následným náhradním volnem,
  • Zapojení se do profesionálního týmu lidí, který tvoří jedinečnou a motivující atmosféru.

POŽADUJEME:

  • Vyučení v oboru automechanik nebo příbuzném oboru,
  • praxi v autoservisu alespoň jeden rok,
  • řidičský průkaz sk. B - řidičský průkaz sk. C je výhodou,
  • aktivní přístup k zadané práci i v době sezónního extrémního vytížení týmu,
  • čistý trestní rejstřík,
  • smysl pro pořádek na pracovišti,
  • základní znalost práce na PC,
  • spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost.

NABÍZÍME:

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou (po zapracování),
  • odpovědnou a zajímavou práci,
  • finanční ohodnocení závislé na výkonu,
  • 25 dnů dovolené,
  • místo výkonu zaměstnání - Červený Újezd (Praha Západ).

NÁSTUP:

  • Okamžitě nebo dle dohody

Informace o nabídce Automechanik osobních vozidel

Zaměstnavatel: Racing 21, s.r.o.
Místo pracoviště: Červený Újezd, Středočeský kraj
Pozice: automechanik
Zařazení: oborově technické práce
Požadované vzdělání: Vyučení v oboru automechanik nebo příbuzném oboru