PRÁCE 🧰

AUTOMECHANIK - LIPNICE

aktualizováno před týdnem a více automechanik oborově technické práce

O.K.Trans Service s.r.o., jež je součástí O.K.Trans Holding nabízí práci pro šikovného a spolehlivého AUTOMECHANIKA na pobočku v Lipnici.

Náplň práce:

  • Diagnostika závad s ohledem na přesnost požadavků
  • Provádění oprav na nákladních vozidlech a přípojné techniky
  • Podrobný záznam o postupu provedených prací
  • Odpovědnost v rámci svěřené kompetence
  • Montáž příslušenství
  • Včasné a správné předávání požadavků do oddělení náhradních dílů
  • Dodržování stanovených termínů

Co od Vás očekáváme:

  • Zkušenosti na stejné pozici min. 2 roky (ale dokážeme si představit i bez praxe)
  • Orientaci v oboru a ochotu se stále vzdělávat
  • Bezúhonnost, pečlivost, samostatnost, organizovanost a loajalitu
  • Znalost norem, procedur a pracovních postupů opravy vozidel
  • Řp sk. B

Výhodou je:

  • Řidičský průkaz skupiny C+E
  • Praxe s diagnostickým zařízením na nákladních a přívěsných vozidlech

Vstupte do světa neobyčejných příležitostí:

  • Přijměte pozvání do týmu, kde zažijete opravdového kolektivního ducha a vřelou atmosféru. Každý z nás je důležitý a jeho práce má smysl.
  • Věnujeme maximální péči Vašemu začátku – zkušení kolegové Vás provedou procesem a budou Vám neustálou oporou.
  • Zapojte se do stabilního, ale stále se rozvíjejícího prostředí společnosti s více než třicetiletou historií na trhu. Máme co nabídnout pro Váš růst a další kariérní kroky.
  • Přijměte výzvu různorodé práce, která Vám umožní rozvinout se a plně realizovat.
  • Nabízíme Vám nejen dobrou náladu, profesní rozvoj a spolupodílení se na růstu společnosti, ale také širokou škálu firemních benefitů (stravenkový paušál, plně hrazenou MultiSport kartu, příspěvek na penzijní připojištění,…).
  • Nabízíme nejen práci, ale i cestu ke skutečnému naplnění. Přijďte k nám a společně vytvořme prostředí plné šancí a úspěchů.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce AUTOMECHANIK - LIPNICE

Zaměstnavatel: O.K. Trans Praha spol. s r.o.
Místo pracoviště: Lipnice 143, Dvůr Králové nad Labem, Královéhradecký kraj
Pozice: automechanik
Zařazení: oborově technické práce