PRÁCE 🧰

Automechanik/čka pro nákladní vozidla a autobusy

aktualizováno před týdnem a více automechanik oborově technické práce

FTL - First Transport Lines, a.s.

Letecká 3647, PROSTĚJOV

od 30 000 Kč

plný úvazek

Požadujeme:

  • vyučení v oboru,
  • praxi v oboru,
  • znalost práce na PC,
  • řidičský průkaz sk. B, C,
  • samostatnost,
  • manuální zručnost,
  • profesionální přístup.

Náplň práce:

  • opravy, servis a diagnostika silničních motorových a nemotorových vozidel a jejich příslušenství.

Nabízíme:

  • pracovní jistotu s pravidelným měsíčním příjmem,
  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení,
  • dvousměnný provoz,

Zaměstnanecké benefity:

  • např. jízdní výhody pro zaměstnance na linkách FTL,a.s.,
  • příspěvek na stravování,
  • příspěvek na penzijní připojištění.

Nástup možný ihned. První kontakt emailem: viz níže. Bližší informace po telefonické domluvě, tel. viz níže. Pracovní doba: Po-Pá ranní 6.00-14.00 hod., odpolední 14.00-22.00 hod. Pracoviště: Letecká 3647/8, Prostějov.

Informace o nabídce Automechanik/čka pro nákladní vozidla a autobusy

Zaměstnavatel: FTL - First Transport Lines, a.s.
Místo pracoviště: Letecká 3647, PROSTĚJOV, Olomoucký kraj
Pozice: automechanik
Zařazení: oborově technické práce
Mzdové ohodnocení: od 30 000 Kč