PRÁCE 🧰

Automechanik / Autoklempíř

aktualizováno před týdnem a více automechanik oborově technické práce

MY GARAGE Auto Care se zabývá opravami motorových vozidel, obor činnosti: mechanická dílna, klempírna, autoelektrika, pokročilá diagnostika a programace jednotek, servis motorů, poradenství, spolupráce s autorizovaným servisem BMW, v přípravě je spuštění vlastní lakovny,

Do našeho provozu na adrese Komerční park Zápy, Královická ul. 326, Brandýs nad Labem, umístěném v moderní komerční hale, kolaudované na přelomu 2020/2021, hledáme automechanika/autoklempíře

Platové ohodnocení: 35.000 - 50.000 Kč

Náplň práce:

  • Provádění diagnostiky oprav a údržby motorových vozidel
  • Identifikace a řešení poruch a problémů vozidel
  • Kontrola technického stavu vozidla
  • Montáž doplňků a příslušenství

Požadavky:

  • Praxe minimálně 5 let v oboru
  • Chuť vzdělávat se a učit se novým věcem
  • Schopnost pracovat samostatně
  • Pečlivost a smysl pro detail
  • Bezúhonnost
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Příspěvek na stravování
  • Káva v práci zdarma
  • Firemní akce
  • Motivační bonusy
  • natankování plné nádrže jednou měsíčně
  • slevy na díly na Vaše vozidlo

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Automechanik / Autoklempíř

Zaměstnavatel: MY GARAGE Auto Care s.r.o.
Místo pracoviště: Královická 1257/42, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Středočeský kraj
Pozice: automechanik
Zařazení: oborově technické práce
Mzdové ohodnocení: 35 000 - 50 000 Kč