PRÁCE 🧰

Automechanik, autoelektrikář Trutnov

aktualizováno před týdnem a více automechanik oborově technické práce

AUTOSALON DĚDEK, s.r.o.

Volanovská 514, Trutnov

20 000 - 40 000 Kč

plný úvazek

Náplň práce:

  • Mechanické opravy
  • Elektrické opravy
  • Servisní prohlídky
  • Diagnostika

Očekáváme:

  • Výuční list v oboru
  • Praxi v oblasti oprav motorových vozidel (min. 1 rok)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Spolehlivost a loajalitu

Nabízíme:

  • Příjemné prostředí a dynamický kolektiv
  • Různorodou práci v autorizovaném servisu OPEL a Chevrolet
  • Přístup k pracovním postupům výrobce OPEL a Chevrolet
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Zázemí silné a stabilní rodinné firmy s více než 20letou tradicí
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Zajímavé finanční ohodnocení, možnost navýšení v závislosti na výkonu
  • Hlavní pracovní poměr - smlouva na dobu neurčitou (po zapracování)
  • Jednosměnný provoz
  • Příspěvek na oběd

Kontakt:

  • V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete svůj životopis na e-mail viz níže nebo volejte na tel. č. viz níže, p. Klee.
  • Tel. kontakt možný po - pá od 8.00 - 17.30 hodin.

Informace o nabídce Automechanik, autoelektrikář Trutnov

Zaměstnavatel: AUTOSALON DĚDEK, s.r.o.
Místo pracoviště: Volanovská 514, Trutnov, Královéhradecký kraj
Pozice: automechanik
Zařazení: oborově technické práce
Mzdové ohodnocení: 20 000 - 40 000 Kč
Požadované vzdělání: Střední odborné s výučním listem
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: HPP
Benefity: stravenky vzdělávací kurzy sleva na firemní výrobky/služby školení