PRÁCE 🧰

Automechanik / Autoelektrikář pro provozovnu Svitavy

aktualizováno před týdnem a více automechanik oborově technické práce

Popis nabídky práce

  • Jste zruční a jste nadšencem do autobusů a náklaďáků? Opravy velkých vozidel vám nejsou cizí? Momentálně přijímáme automechaniky a autoelektrikáře do naší rozvíjející se provozovny servisu: V zahrádkách 2366/23, Svitavy.
  • Nabízíme Vám stabilní zázemí a plnou podporu ze strany společnosti ZDAR, a.s., která má dlouholeté tradice jak v dopravě, tak zkušenosti v oblasti automobilových služeb.

Co budete dělat?

  • Opravovat autobusy, nákladní vozidla a přívěsnou techniku.
  • Připravovat vozidla na technickou kontrolu.
  • Provádět diagnostiku.

Bez čeho se u nás neobejdete?

  • Vyučení v oboru automechanik nebo příbuzném (např. opravář zemědělských nebo lesnických strojů apod.).
  • Vyučení v oboru autoelektikář a nebo autotronik.
  • Fyzická zdatnost, manuální zručnost, komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost.
  • Ochota učit se novým věcem.
  • Řidičské oprávnění sk. B.

Výhodou pro Vás bude pokud

  • Vlastníte řidičské oprávnění sk. C nebo D (případně zajistíme na naše náklady).
  • Máte svářečský průkaz.

Co Vám za to může nabídnout?

  • Práci na hlavní pracovní poměr s průměrnou mzdou 35.000 Kč hrubého za měsíc.
  • Práci ve dvousměnném provozu.
  • Zaškolení zkušeným kolegou.
  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti.

Jaké benefity a výhody u nás získáte?

  • firemní stravování nebo stravenky
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • odměny při životních a pracovních výročích
  • multifunkční karta Sodexo (příspěvek na volnočasové aktivity a stravné)
  • sleva na nákup zboží v e-shopu FORLIVING
  • výhodné tarify s voláním zdarma i pro rodinné příslušníky
  • nejrůznější firemní akce i pro rodinné příslušníky
  • každoročně hradíme školení profesní způsobilosti
  • příspěvky na sportovní a studijní pobyty dětí a dětské tábory (3000 Kč ročně na každé dítě)
  • příspěvky ve výši 8000 Kč na dovolenou sjednanou u CA ZDAR
  • sleva na čerpání pohonných hmot na čerpacích stanicích ZDAR, a.s.
  • sleva na služby naší autoškoly AUTOŠKOLA VYSOČINA

Máte zájem pracovat v naší společnosti?

  • Ozvěte se nám, budu se na Váš těšit.
  • JITKA ŠKORPÍKOVÁ
  • PERSONALISTKA
  • E-mail a telefonní číslo jsou uvedeny níže.

Informace o nabídce Automechanik / Autoelektrikář pro provozovnu Svitavy

Zaměstnavatel: ZDAR, a. s.
Místo pracoviště: V zahrádkách 2366/23, Svitavy, Pardubický kraj
Pozice: automechanik
Zařazení: oborově technické práce
Mzdové ohodnocení: 35 000 Kč
Požadované vzdělání: Střední odborné s výučním listem
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: HPP
Benefity: stravenky firemní akce příspěvek na volnočasové aktivity sleva na firemní výrobky/služby školení