PRÁCE 🧰

Automechanik/autoelektrikář nákladních vozidel

aktualizováno před týdnem a více automechanik oborově technické práce

AB AUTOBOSS s.r.o., autorizovaný servis zn. TATRA přijme do svého týmu automechanika/autoelektrikáře nákladních vozidel.

Náplň práce:

  • opravy a údržba nákladních a užitkových vozidel
  • diagnostika závad a jejich odstranění
  • příprava na STK

Požadujeme:

  • vyučení v oboru
  • praxe výhodou
  • ŘP sk. B, C
  • solehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup

Nabízíme:

  • dlouhodobé perspektivní zaměstnání v české společnosti s dlouholetou tradicí
  • týden dovolené navíc
  • podnikové stravování
  • pravidelná odborná školení

Dvousměnný provoz, nástup možný ihned. Mzda: 33 000 – 39 000 Kč

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Automechanik/autoelektrikář nákladních vozidel

Zaměstnavatel: AB Autoboss s.r.o.
Místo pracoviště: Dukelská 2034/13, Český Těšín, Moravskoslezský kraj
Pozice: automechanik
Zařazení: oborově technické práce
Mzdové ohodnocení: 33 000 - 39 000 Kč
Požadované vzdělání: Střední odborné s výučním listem (SOU)
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: HPP
Benefity: dovolená 5 týdnů závodní stravování školení