PRÁCE 🧰

Autoelektrikář/mechanik aut

aktualizováno před týdnem a více autoelektrikář oborově technické práce

Předvýber.CZ

Fryšták

31 000 - 45 000 Kč

Pro našeho klienta, rodinnou firmu  s dlouholetou tradicí, nejstarší prodejce vozidel Suzuki v ČR  zaměřený pouze na jednu značku, hledáme nového kolegu na pozici Autoelektrikář/mechanik  pro osobní vozidla.

Vaše náplň práce:

  • Servisní  prohlídky a opravy elektroinstalací osobních vozidel značky Suzuki v  autorizovaném servisu,
  • občasné  vychystání nových vozidel do prodeje (montáž doplňků na vozidla, předprodejní  servis),
  • práce s  diagnostikou a zkušební jízdy,
  • Spolupráce  s dalšími 4 mechaniky, 2 přijímacími techniky a 1 šéfmechanikem,
  • Pracovní  doba: pondělí až pátek 7:00 – 15:00, příp. 15:30h, pouze ranní směna, o  víkendech se nepracuje.

Očekáváme:

  • Výuční list  v oboru automechanik, autoelektrikář či příbuzném oboru,
  • praxe v  oboru velkou výhodou,
  • ŘP sk. B,
  • samostatnost,  ale i schopnost pracovat v týmu.

Nabízíme:

  • Stabilní práce v rodinné společnosti,
  • práce na HPP,
  • pomoc při zapracování od zkušených kolegů samozřejmostí,
  • osobní technický rozvoj a základní školení pro  automechaniky, autoelektrikáře,
  • mzda dle Vašich zkušeností, v rozpětí  31 000 – 45 000 Kč,
  • kvalitní pracovní nářadí a oblečení,
  • příspěvek na stravu,
  • káva na pracovišti zdarma,
  • placená hodinová přestávka na oběd v čase  11:00 – 12:00h,
  • po zkušební době možnost získat řidičské  oprávnění (B+E) na náklady firmy,
  • nástup možný dohodou.

  • Místo výkonu práce: Fryšták

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš
strukturovaný životopis na e-mail viz níže. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo
nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty
absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na
tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce
1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v
souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do  odvolání písemnou formou.

Informace o nabídce Autoelektrikář/mechanik aut

Zaměstnavatel: Předvýber.CZ
Místo pracoviště: Fryšták, Zlínský kraj
Pozice: autoelektrikář
Zařazení: oborově technické práce
Mzdové ohodnocení: 31 000 - 45 000 Kč
Požadované vzdělání: vyučení
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: HPP
Benefity: stravenky pracovní oblečení školení