PRÁCE 🧰

Autoelektrikář Šumperk

aktualizováno před týdnem a více autoelektrikář oborově technické práce

PAS Zábřeh na Moravě a. s.

Šumperk

32 000 Kč

plný úvazek

Popis práce:

  • Oprava vozidel v rámci autorizovaného servisu zn. Tatra, Iveco
  • Servis autobusů zn. SOR, IVECO, Scania
  • Opravy motorů, převodovek a podvozkových skupin
  • Opravy osobních a užitkových vozidel

Pracovní náplň:

  • Diagnostika závad nákladních, užitkových a osobních vozidel
  • Práce s diagnostikou zn. Wabco Würth, Bosch KTS, TEXA, Knorr
  • Oprava elektroinstalace vozidel

Požadujeme:

  • Vyučení v oboru autoelektrikář nebo v příbuzném
  • Praxe v opravách nákladních, užitkových a osobních vozidel nebo pracovních či zemědělských strojů
  • Všeobecná znalost konstrukce vozidel
  • Znalost a diagnostikování závad vozidel
  • Platný řidičský průkaz skupiny C výhodou
  • Spolehlivost, samostatnost, pečlivost, zručnost
  • Schopnost a ochotu dále se vzdělávat v oboru
  • Dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

  • Jednosměnný provoz 6:00 - 14:30 hod
  • Zázemí stabilní české společnosti
  • Zajímavé pracovní uplatnění
  • Možnost odborného růstu a vzdělávání
  • Zajímavé firemní benefity
  • Kontakt: e-mailem viz níže

Informace o nabídce Autoelektrikář Šumperk

Zaměstnavatel: PAS Zábřeh na Moravě a. s.
Místo pracoviště: Šumperk, Olomoucký kraj
Pozice: autoelektrikář
Zařazení: oborově technické práce
Mzdové ohodnocení: 32 000 Kč
Požadované vzdělání: Středoškolské, vyučení v oboru autoelektrikář nebo v příbuzném