PRÁCE 🧰

Asistent servisu

aktualizováno před týdnem a více administrativní pracovník administrativní práce

Náplň práce:

  • administrativní podpora vedoucího servisu a týmu příjmu oprav
  • komunikace se zákazníky, dodavateli a servisními poradci
  • asistentská práce ( objednávání na servis, agenda spojená s STK,…)
  • zastupování provozu pokladny ( platby v hotovosti nebo kartou, evidence dokladů,….)
  • zajišťování bezproblémového chodu kancelářských prostor

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání
  • znalost práce na PC, Outlooku a MS Office
  • komunikační dovednosti a příjemné vystupování
  • odolnost vůči stresu
  • trestní bezúhonnost
  • zákaznický a profesionální přístup
  • samostatnost, spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost a loajalitu

Výhodou bude:

  • praxe v autorizovaném servisu koncernu VW nebo Škoda

Nabízíme:

  • nadstandardní platové podmínky
  • roční bonusy
  • příjemný pracovní kolektiv
  • moderní a čisté prostředí
  • práce v centru Prahy v blízkosti zastávek MHD
  • další vzdělávání, školení v oboru a rozšiřování osobní kvalifikace
  • získání odborných certifikátů
  • 5 denní jednosměnný provoz bez SO a NE
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na stravování – stravenkový paušál v aktuální výši 107 Kč / odpracovaný den
  • zaměstnanecký program na zapůjčení vozu
  • další firemní benefity

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Asistent servisu

Zaměstnavatel: AUTO ENGE, a.s.
Místo pracoviště: Praha 10 - Vršovice, Praha 10, Hlavní město Praha
Pozice: administrativní pracovník
Zařazení: administrativní práce
Požadované vzdělání: Středoškolské vzdělání
Benefity: stravenky bonusy/prémie vzdělávací kurzy příspěvek na dopravu školení služební vozidlo