PRÁCE 🧰

Asistent/ka prodeje nových vozů

aktualizováno před týdnem a více asistent prodeje prodej a obchod

Společnost AUTOPORT s.r.o. je autorizovaný prodejce a servis vozů CITROËN. Klademe důraz na slušnost, kvalitu a přátelskou pracovní atmosférou. V roce 2023 jsme se stali největším prodejcem vozů CITROËN a hledáme někoho kdo nám tento úspěch pomůže zopakovat i v následujících letech.

PROTO DO NAŠEHO KOLEKTIVU NYNÍ HLEDÁME KOLEGU/KOLEGYNI NA POZICI:

ASISTENT PRODEJE NOVÝCH VOZŮ

Vaše pracovní náplň bude zahrnovat:

  • Podpora obchodního týmu.
  • Přímý kontakt se zákazníky (vytváření nabídek, testovací jízdy).
  • Součástí práce je aktivní účast na prodejních a předváděcích akcích.
  • Komunikace a spolupráce s kolegy napříč firmou.
  • Realizace úvěrových a leasingových smluv, pojištění vozidel.
  • Aktivně rozvíjet a prohlubovat obchodní aktivity se stávajícími a novými zákazníky.
  • Předávání vozů zákazníkům, včetně obchodně-technického poradenství.
  • Spolupráce při marketingových aktivitách.
  • Přebírání nových vozů dle platné metodiky CITROËN.

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou.
  • Zkoušky pro poskytování úvěrů a pojištění – výhodou.
  • Komunikativnost a příjemné vystupování.
  • Znalost automobilů a jejich problematiky - výhodou.
  • Praxe na podobné pozici - výhodou.
  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Chuť a ochotu pracovat a učit se.
  • Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost.
  • Velkou dávku samostatnosti.
  • Práce na PC.

Co nabízíme:

  • Pracovní prostředí s profesionálním a přátelským kolektivem.
  • Zázemí stabilní české společnosti.
  • Pravidelné akce pro zaměstnance.
  • Okamžité přijetí nového kolegy.
  • Motivující mzdové ohodnocení. Fixní mzda + variabilní složka dle výkonu.
  • Firemní slevy od partnerů.
  • Moderní pracovní prostředí a finančně stabilní zázemí firmy.
  • Zaškolení a profesní vzdělávání.
  • Dopřejeme Vám 5 týdnů dovolené.
  • Odpovídající technické vybavení (Mobil, PC/Notebook…).
  • Příspěvek na stravování a slevy na firemní produkty.
  • Služební vůz + pohonné hmoty dle výkonu.

Zaujala Vás naše nabídka? Těšíme se na Váš profesní životopis!

Informace o nabídce Asistent/ka prodeje nových vozů

Zaměstnavatel: AUTOPORT, s.r.o.
Místo pracoviště: Korytná 47/3, Praha 10, Hlavní město Praha
Pozice: asistent prodeje
Zařazení: prodej a obchod