PRÁCE 🧰

Nabídka práce obchodní ředitel Břeclav

Nabídka práce a volná pracovní místa na pozici obchodní ředitel v okrese Břeclav. Vybírejte z 0 nabídek od 0 firem.

Vložit nabídku

Filtrovat nabídky

Lokalita

Pardubický kraj

Hledaný text

Plat

Úvazek

Obor

více oborů

Pozice

více pozic

Benefity

více benefitů

Vhodné pro

více možností

Požadované jazyky

více jazyků

Hledáte zaměstnání v oboru auto-moto? Portál řidiče přináší jedinečnou nabídku 0 inzerátů na pozici obchodní ředitel v lokalitě Břeclav.

Obchodní ředitel má klíčovou roli v obchodní strategii společnosti, jeho hlavním úkolem je řízení a koordinace obchodních aktivit společnosti a zajištění prodeje. CSO, neboli Chief Sales Officer vytváří ideální obchodní strategie, řídí prodejní tým a buduje vztahy se zákazníky. Obchodní ředitel musí být schopen vytvořit strategii, která bude mít pozitivní dopad na výsledky společnosti. Musí tak analyzovat trh a konkurenci, identifikovat klíčové segmenty trhu a stanovuje prodejní cíl. Dále také vede a motivuje prodejní tým, aby dosáhl potřebných cílů.

Obchodní ředitel musí být také schopen budovat dlouhodobé vztahy se zákazníky a poskytovat jim vysokou úroveň služeb. To zahrnuje pravidelnou komunikaci se zákazníky, zajištění kvalitního zákaznického servisu a řešení případných reklamací. Obchodní ředitel musí být schopen identifikovat nové obchodní příležitosti a vytvářet nové strategie pro rozvoj prodeje. To zahrnuje spolupráci s dalšími odděleními společnosti, jako je marketing, výzkum a vývoj a vytváření nových produktů nebo služeb.

Co je požadováno na pozici obchodní ředitel

Kvalifikací pro práci obchodního zástupce může být absolvování magisterského studijního programu v oboru ekonomika a management. Případně pak bakalářské obory hospodářská politika a správa, mezinárodní ekonomické vztahy, ekonomie či bakalářské programy ekonomika a management nebo ekonomie.

Výhodná je taktéž předchozí praxe na obdobné pozici. Je vyžadována spolehlivost samostatnost i týmový duch, schopnost práce pod tlakem a správné rozhodování. Pro obchodního ředitele je klíčové mít vysokou úroveň komunikačních a organizačních schopností a mít schopnost analyzovat a zpracovávat data. Často je požadován i řidičský průkaz skupiny B.

Plat obchodního ředitele

Platové rozmezí na pozici obchodního ředitele se pohybuje od 45 000 korun do 100 000 korun. Konečný plat se může lišit v závislosti na předchozích zkušenostech, druhu podnikání nebo lokalitě, ve kterém je práce vykonávána.

Pracovníci v oblasti obchodu, marketingu a v příbuzných oblastech

Průměrné platy obchodního ředitele v městech
MěstoPrůměrný plat (Kč)
Pardubice77 000
Liberec 79 000
Ostrava82 000

Pracovníci v maloobchodě a velkoobchodě

MěstoPrůměrný plat (Kč)
Pardubice50 800
Liberec 49 000
Ostrava46 600
Průměrné platy obchodního ředitele v městech

Prezentujte nabídku práce na unikátním auto-moto portálu

Hledáte nové zaměstnance nebo nabízíte odborné služby související s oblastí auto-moto? Vložte si nabídku práce na náš oborový portál a prezentuje ji tisícům potenciálních zájemců denně.

Máme pro vás zajímavé rady, tipy a akční auto-moto nabídky nejen na jaro. Chcete o nich vědět?