PRÁCE 🧰

Nabídka práce administrativní práce Mladá Boleslav

Nabídka práce a volná pracovní místa z oboru administrativní práce v okrese Mladá Boleslav. Vybírejte z 0 nabídek od 0 firem.

Vložit nabídku

Filtrovat nabídky

Lokalita

Hledaný text

Plat

Úvazek

Obor

více oborů

Benefity

více benefitů

Vhodné pro

více možností

Požadované jazyky

více jazyků

Hledáte zaměstnání v oboru auto-moto? Portál řidiče přináší jedinečnou nabídku 0 inzerátů z oboru administrativní práce v lokalitě Mladá Boleslav.

Jaká je pracovní náplň administrativních pracovníků

Administrativní pracovníci se věnují řešení administrativních záležitostí ve firmách, organizacích nebo veřejné správě. Mezi jejich úkoly patří například příjem a zpracování příchozí a odchozí pošty, telefonická a e-mailová komunikace s klienty a partnery, vedení agenda kanceláře a archivace dokumentů. Administrativní pracovníci se také často podílejí na organizaci schůzek, jednání a akcí, včetně přípravy příslušné dokumentace.

Co je požadováno na pozicích administrativních pracovníků

Kvalifikací pro práci na pozici administrativních pracovníků může být absolvování středního vzdělání s maturitní zkouškou (bez vyučení) absolvování obchodní akademie, případně odborné střední školy se zaměřením na administrativu.

Vzdělání je možné nahradit vystudováním vhodného oboru a rozšíření kvalifikace buď praxí, nebo doplněním znalostí následným kurzem. Dále je možné získat certifikaci Svazu účetních.

Plat administrativních pracovníků
Pracovní pozicePrůměrná mzda
Účetníod 30 000 korun do 50 000 korun
Administrativní pracovníkod 27 000 korun do 50 000 korun
Recepčníod 25 000 korun do 35 000 korun
Podpora provozního oddělenícca 30 000 korun
Podpora produktového týmucca 30 000 korun

Prezentujte nabídku práce na unikátním auto-moto portálu

Hledáte nové zaměstnance nebo nabízíte odborné služby související s oblastí auto-moto? Vložte si nabídku práce na náš oborový portál a prezentuje ji tisícům potenciálních zájemců denně.

Máme pro vás zajímavé rady, tipy a akční auto-moto nabídky nejen na jaro. Chcete o nich vědět?