výpis

AGROTEC Hustopeče

autoservis pneuservis autopůjčovna autobazar čerpací stanice mycí linka prodejce vozidel

Adresa

Brněnská 74
Hustopeče
69301

Provozovatel

AGROTEC a.s.
IČ: 00544957
DIČ: CZ00544957

Kontaktní osoba

Roman Kůpa

Telefon

519 402 111

Otevírací doba

zobrazit

Prodej vozů a autorizovaný servis v Hustopečích

Naše nadnárodní rodina se skládá ze sedmi společností působících ve 3 zemích střední Evropy. AGROTEC a.s., AGRI CS a.s. a AGROTEC servis s.r.o. obsluhují české zákazníky, na Slovensku působí AGROTEC Slovensko s.r.o. a AGRI CS Slovakia s.r.o. V Maďarsku jsme zastoupeni společnostmi AGROTEC Magyarország Kft. a společností AGRI CS Magyarország Kft.

Nabízené služby

bazar aut garanční prohlídka náhradní díly přezutí pneu prodej aut prodej autodílů prodej ojetin servisní prohlídka výměna pneumatik

Zaměření na typy vozidel

nákladní vozy nákladní vozy nad 7,5 t osobní vozy stavební stroje traktory zemědělské stroje

Specializace na značky

Fiat Iveco Kia Škoda

Štítky

autorizovaný

Oblast působnosti

Břeclav, Jihomoravský kraj

Všechny služby, které nabízíme:

Prodej a servis vozů Škoda

Jsme autorizovaným dealerem osobních automobilů Škoda, které se v prodejnosti na území České republiky s naším přispěním drží dlouhodobě na první pozici. Značka Škoda disponuje komplexní nabídkou od kompaktních aut v podobě modelu Fabia až po velké sedmimístné SUV Škoda Kodiaq.

Naše pobočky splňující nejpřísnější standardy značky se nachází v Brně, v Hustopečích a v Břeclavi. V rámci Jihomoravského kraje patříme mezi největší prodejce značky Škoda, takže se v případě zájmu neváhejte na nás obrátit.

Prodej a servis vozů Kia

V našem portfoliu se nachází dynamická značka Kia, která zvláště cílí na mladé duchem. Všechny modely vynikají dravým designem, poskytují skvělý poměr cena/výkon a na cestě jsou vždy nepřehlédnutelné. V naší nabídce naleznete rodinná auta, manažerské vozy i auta do terénu.

Naše pobočka v Brně je zároveň první Red Cube autosalon v České republice, čímž přinášíme nový vizuální styl a standard showroomů KIA. Ve vlastním regionu na Jižní Moravě dosahujeme v prodeji této značky skvělých výsledků, a proto se u nás při zájmu o značku určitě zastavte.

AGROTEC ojeté vozy

V rámci divize osobní automobily nabízíme prodej ojetých vozů všech značek. Zajistíme pro vás nejvýhodnější financování a pojištění včetně kompletního servisu spojeného s přihlášením vozidla. Vyberte si váš nový vůz z aktuální nabídky.

Čerpací stanice

Nabídka pohonných hmot je obohacena o možnost tankovat AdBlue pro nákladní, zemědělské nebo stavební stroje či tankovací automat. Nabízíme studenou i teplou kuchyni, dále široký sortiment produktů včetně koncernových výrobků ze skupiny AGROFERT. Zastavit se můžete na lahodnou kávu a rovnou se zapojit do věrnostního programu.
Součástí čerpací stanice je také mycí centrum, jak pro osobní, tak pro nákladní automobily

BOSCH Car service

AGROTEC a.s., divize Auto má ve svém portfoliu také středisko, které nabízí servisní služby Bosch s proškoleným personálem na všechny značky vozů automobilového průmyslu. Bosch Car Service nabízí také možnost pozáručního servisu všem klientům značkových autoservisů Škoda a KIA.
Bosch Car Service je plně vybavený servis s profesionálním týmem, který je schopen provést kompletní servis na vašem voze. 

Naše služby:

 • Diagnostika motorů a příslušenství automobilů BOSCH.
 • Servisní prohlídky.
 • Mechanické opravy osobních a užitkových automobilů.
 • Opravy brzdových systémů.
 • Diagnostiku a opravu autoklimatizací.
 • Opravy el. agregátů.
 • Výměna čelních skel.  
 • Příprava a zajištění STK automobilů.
 • Měření emisí osobních a nákladních automobilů motorů zážehových, vznětových a pohonů LPG.
 • Prodej náhradních dílů

Pneuservis Hustopeče

V Hustopečích poskytuje AGROTEC a.s. skrze zkušený personál komplexní služby pneuservisu. Ať už vás na cestě potkal nečekaný problém, nebo potřebujete nové obutí pro svůj automobil, neváhejte se u nás zastavit.

V rámci pneuservisu provádíme:

 • opravu pneumatik,
 • vyvažování kol,
 • prodej pneu různých značek,
 • poradenství v oblasti výběru pneumatik.

Mycí centrum

V Hustopečích se nachází myčka pro osobní, užitkové i nákladní automobily. Platba za automyčku probíhá na čerpací stanici AGROTEC a.s.

Finanční služby

Ve spolupráci se specialisty z oddělení Afinance zajišťujeme kompletní finanční péči pro dodávanou techniku – od návrhu optimálního financování, přes vyřízení strojního pojištění, až po pomoc se získáním dotace na váš stroj. S námi necháte starost o finance v rukou odborníků a můžete se tak naplno věnovat svému podnikání.

Zajištění náhradních dílů

Důležitým faktorem pro správné fungování vašeho stroje jsou originální náhradní díly. V případě poruchy, nebo dokonce odstávky stroje, je včasné dodání náhradních dílů klíčovým faktorem. Naše logistické centrum a centrální sklad je umístěn v Hustopečích a zajišťuje náhradní díly pro zemědělskou techniku a stavební techniku.

Technická podpora

Oddělení technické podpory Atech se skládá z 20 úzce specializovaných techniků, kteří zajišťují kompletní technické poradenství a školení pro servisní střediska. Školení probíhá na jednotlivé modelové řady strojů, nové trendy v opravárenství a novinky na trhu. Novou službou je Customer Care – školení obsluh strojů napříč jednotlivými značkami a modely.

Otevírací doba

Pondělí 07:00-16:30 hod.
Úterý 07:00-16:30 hod.
Středa 07:00-16:30 hod.
Čtvrtek 07:00-16:30 hod.
Pátek 07:00-16:30 hod.

Představte svou firmu na unikátním vyhledávači
auto-moto firem a oslovte nové zákazníky

Máte vlastní podnik zaměřený na oblast auto-moto? Ukažte své služby a dejte najevo v čem jste výjimeční tisícům nových návštěvníků denně.

Poptejte webovou vizitku vaší společnosti.