Vítězné Subaru Impreza WRX STi Kena Blocka je na prodej

24. 2. 2021 1 min. čtení diskuze (0) Aktuality

Subaru Impreza WRX STi je samo o sobě fajn auto. Ale ještě víc fajn je speciálně upravená Impreza z roku 2002, se kterou Ken Block vyhrál americký národní šampionát v rallye v roce 2006.

K autu se samozřejmě nikdo nechoval moc v rukavičkách, což dokládá i fotografie z pořadu Stunt Junkies na Discovery Channel. V jednom dílu Impreza skočila přes 52 metrů daleko. Lze na to nahlížet i z té lepší stránky - je to auto opravdu prověřené a po všech stránkách otestované. Možná méně riziková koupě než obligátní oktávka po německém seniorovi, které ale nápadně nelícují panely karoserie...

Subaru samozřejmě prošlo pár "drobnějšími" úpravami a vylepšeními. Pravda, interiér nevypadá úplně jako nový, ale u ojetiny se holt musíte s nějakým tím škrábancem na plastech smířit. Jestli máte zájem, tak aktuální nabídka je 53 000 dolarů a do skončení aukce chybí ještě týden a něco málo.

Zdroj médií: wallstmotorsport.com.
Jakub Mokříš

Autor článku
Kuba má rád praktická auta, která dávají smysl, ale i ta, která moc smysl nedávají a dělají primárně radost. Sám na nich něco málo udělá, ale složitější úkoly raději přenechá profíkům.

Podobné články