V Rusku se zase vyznamenali. Vyrobili auto, které jezdí otočené

8. 10. 2020 1 min. čtení Aktuality Volvo

Borci z Garage 54 se opět vyznamenali. Z Volva, které jen tak mimochodem sloužilo jako pojízdný bazén, vyrobili tak trochu zvláštní vehikl. Auto, které jezdí otočené o 180° kolem podélné osy.

Ona jsou to vlastně dvě auta v jednom. Staré Volvo přišlo o svůj "bazénový paket", bylo otočeno a tak trochu násilím napasování na jiné, menší auto, které posloužilo jako  takový "nosič".

Také čtěte

Prototyp nového Subaru BRZ spatřen na silnicích

Automobilka Subaru minulý měsíc ukončila objednávky na výrobu nových BRZ 2020 v Japonsku. Nové BRZ by chtěla automobilka za…

14. 8. 2020 Aktuality

Jsme v Rusku, takže se úpravou tvůrci moc nemazali a nelze očekávat precizní práci s bruskou nebo dokonce nějaké přesné měření. Když si něco nesedlo, tak se zkrátka použila o něco větší síla a vše se nakonec podařilo zapasovat do sebe.

První jízda ukázala, že řidič je krom maličkosti v podobě ostrých hran uřezaných plechů toho, co kdysi bývalo Volvo, vystaven i působení povětrnostních podmínek díky absenci čelního skla. Líbivým prvkem jsou naopak zadní kola, která se otáčí u obou aut stejně. Většině kolemjdoucích se ale výsledek nejnovějšího projektu Garage 54 líbil, někteří dokonce nevycházeli z údivu.

Zdroj médií: YouTube

Podobné články

Máme pro vás zajímavé rady, tipy a akční nabídky vozů. Chcete o nich vědět?