SsangYong Tivoli Grand je nové dostupné SUV na českém trhu

31. 8. 2021 1 min. čtení Aktuality SsangYong

Mezi auta, která nabídnou hodně muziky za rozumné peníze, se chce probojovat Tivoli Grand. SsangYong tento vůz dnes uvedl na český trh.

Tivoli Grand má mát místo v portfoliu automobilky někde mezi modely Tivoli a Korando. U nás bude základní model Grandu k dostání za 429 900 korun s DPH, což je velmi konkurenceschopná částka. Jednou z hlavních předností, kterými se automobilka chlubí v tiskové zprávě, je úložný prostor. Ten je 720 litrů, po sklopení sedadel 1440 litrů. Na to by čeští zákazníci, kteří jsou mistři světa v převážení vzduchu, mohli slyšet!

Motor je zatím v nabídce jen jeden a jedná se o benzinovou patnáctistovku s výkonem 163 koní. Spárovaná je se šestistupňovým manuálem, za příplatek 31 900 korun vám SsangYong dodá automat Aisin o stejném počtu kvaltů. Když se podíváme do ceníku, nevypadá vůz vůbec špatně. A konkurence nemá v téhle cenové popravdě moc co nabídnout.

Zdroj médií: SsangYong
Jakub Mokříš

Autor článku
Kuba má rád praktická auta, která dávají smysl, ale i ta, která moc smysl nedávají a dělají primárně radost. Sám na nich něco málo udělá, ale složitější úkoly raději přenechá profíkům.

Podobné články