Nové BMW M3 bylo nachytáno v kamufláži

13. 5. 2019 1 min. čtení Aktuality

M3 bychom měli vidět v plné parádě až v září ve Frankfurtu. Britskému webu Carmagazine se ovšem podařilo jeden kousek nachytat. Sice stále v maskování, ale takovém, které už leccos odhaluje.

Fotografie nového automobilu BMW M3 "v přestrojení"

Na přívěsu, kdesi ve Skandinávii si prostě jen tak hověl testovací kousek BMW M3. Díky tomu, že se vezla v horní části tak měl fotograf možnost se jí podívat i tak trochu "pod sukni".

Čtyři výfukové koncovky

Tento pohled ukázal už pravděpodobně hotovou zadní část. To budou vévodit čtyři výfukové koncovky a na vrchu je decentní spoiler, který bude tlačit hnanou nápravu k asfaltu. Výkonově na tom bude nová M3 velice slušně, motor bude dodávat výkon 474 koní.

Nové BMW M3 v kamufláži

Kolik bude variant?

Zajímavé je, že vůz bude dostupný hned v několika variantách. BMW plánuje jakýsi "entry level", což bude verze s výkonem sníženým na 454 koní, kde bude osmistupňový automat nahrazen šestistupňovým manuálem. Tato varianta, interně zatím označovaná jako Pure, bude mít i svůj vlastní design kol.

Nové BMW M3 v kamufláži

Na druhém konci nabídky pak bude trůnit verze s pohonem M xDrive, který bude fungovat stejně, jako v současné generaci M5. To znamená, že stiskem tlačítka se z vozu stane zadokolka.

Zdroj

Zdroj médií: motor1
Jakub Mokříš

Autor článku
Kuba má rád praktická auta, která dávají smysl, ale i ta, která moc smysl nedávají a dělají primárně radost. Sám na nich něco málo udělá, ale složitější úkoly raději přenechá profíkům.

Podobné články