Mrkněte na nejnovější reklamu Red Bull. Začíná v Praze a končí v Bratislavě

16. 6. 2021 1 min. čtení Aktuality

Red Bull je už neodmyslitelně spojen se světem Formule 1, stejně jako se spoustou dalších adrenalinových sportů. Rychlá kola ale hrají prim v nejnovější reklamě.

Před časem proběhla médii zpráva, že Red Bull si na pár hodin pronajal Karlův most, což velká část veřejnosti nelibě nesla. Po naší nejslavnější památce se tehdy proháněl David Coulthard, bývalý pilot formule, který zároveň hraje i jednu z hlavních rolí v celém spotu.

Ten začíná na Pražském hradě, pokračuje na Moravu, kde je drobné pomrknutí na biatlonové úspěchy a podotek, že Česká republika je země plná hradů. Dále se pokračuje na Slovensko, kde je několik opravdu působivých prostřihů na Vysoké Tatry. V Bratislavě pak formule předjede nejslavnějšího rappera česko-slovenské scény Rytmuse a celá show končí opět na hradě, tentokrát tom, který tvoří dominantu hlavního města Slovenska.

Celá reklama se opravdu povedla, je, jak se na Red Bull patří velkolepá, akční, skvěle natočená a David Coulthard popravdě není vůbec špatný herec!

Zdroj médií: Red Bull, Youtube/Red Bull Racing Honda.
Jakub Mokříš

Autor článku
Kuba má rád praktická auta, která dávají smysl, ale i ta, která moc smysl nedávají a dělají primárně radost. Sám na nich něco málo udělá, ale složitější úkoly raději přenechá profíkům.

Podobné články