Máte Audi e-tron? Můžete si pořídit ještě e-tron scooter

6. 8. 2019 1 min. čtení

Audi se svým prvním elektromobilem valné úspěchy nemá. A možná proto automobilka zvolila jako propagaci tohoto vozu i levnou alternativu v podobě elektrické koloběžky.

Propagace Audi e-tron v podobě elektrické koloběžky

Samozřejmě nelze očekávat, že elektrická koloběžka bude poskytovat stejné řidičské zážitky, jako e-tron automobil. Na druhou je designově možná odvážnější než samotný vůz.

Maximální rychlosti je 20 km/h, respektive 23 km/h v případě RS verze

Také čtěte

Automobilka Hyundai ukázala nového Tucsona. Je to úplně jiné auto

Hyundai Tucson je populární malé SUV z dílny korejské automobilky. Jakkoliv se jedná o skvělé auto, jeho design je malinko …

3. 9. 2020 Aktuality

E-tron scooter dosáhne maximální rychlosti 20 km/h, respektive 23 km/h v případě RS verze. Samozřejmostí je rekuperace energie při brzdění a v krizovce pomůže i hydraulická nožní brzda.

Cena této elektrické koloběžky bude 2 000 eur

Nabíjení e-tronu přímo z kufru Vašeho auta

Nejzajímavější ale je tato elektrická koloběžka přeci jen pro majitele budoucích elektromobilů od Audi. E-tron scooter totiž lze složit a v kufru budoucích "velkých" e-tronů bude zásuvka, ze které půjde e-tron scooter dobíjet. Koloběžku bude Audi nabízet už koncem příštího roku zákazníkům, kteří si zakoupí právě některý z portfolia elektromobilů. Cena bude lidových 2 000 eur.

Zdroj médií: audi

Podobné články

Máme pro vás zajímavé rady, tipy a akční nabídky vozů. Chcete o nich vědět?