Máte Audi e-tron? Můžete si pořídit ještě e-tron scooter

6. 8. 2019 1 min. čtení

Audi se svým prvním elektromobilem valné úspěchy nemá. A možná proto automobilka zvolila jako propagaci tohoto vozu i levnou alternativu v podobě elektrické koloběžky.

Propagace Audi e-tron v podobě elektrické koloběžky

Samozřejmě nelze očekávat, že elektrická koloběžka bude poskytovat stejné řidičské zážitky, jako e-tron automobil. Na druhou je designově možná odvážnější než samotný vůz.

Maximální rychlosti je 20 km/h, respektive 23 km/h v případě RS verze

E-tron scooter dosáhne maximální rychlosti 20 km/h, respektive 23 km/h v případě RS verze. Samozřejmostí je rekuperace energie při brzdění a v krizovce pomůže i hydraulická nožní brzda.

Cena této elektrické koloběžky bude 2 000 eur

Nabíjení e-tronu přímo z kufru Vašeho auta

Nejzajímavější ale je tato elektrická koloběžka přeci jen pro majitele budoucích elektromobilů od Audi. E-tron scooter totiž lze složit a v kufru budoucích "velkých" e-tronů bude zásuvka, ze které půjde e-tron scooter dobíjet. Koloběžku bude Audi nabízet už koncem příštího roku zákazníkům, kteří si zakoupí právě některý z portfolia elektromobilů. Cena bude lidových 2 000 eur.

Zdroj médií: audi
Jakub Mokříš

Autor článku
Kuba má rád praktická auta, která dávají smysl, ale i ta, která moc smysl nedávají a dělají primárně radost. Sám na nich něco málo udělá, ale složitější úkoly raději přenechá profíkům.

Podobné články

Chcete zdarma dostávat prémiový obsah, zajímavé nabídky a akce do svého e-mailu?