Lamborghini odměnilo otce se synem, kteří pracovali na plagiátu Aventadru

25. 12. 2019 1 min. čtení Aktuality Lamborghini

Před časem jsme vás informovali o vědci jménem Sterling Backus, který se synem Xanderem ve volných chvílích pracuje na kopii Lamborghini Aventador. Lásku ke značce se automobilka rozhodla odměnit.

lamborghini aventador

Vánoční příběh

Výrobci automobilů obvykle nepodporují ty, kteří se snaží vyrobit repliku některého z jejich vozů. Zde tomu bylo jinak. Lidem v Lamborghini patrně došlo, že v případě této dvojice není jejich snaha motivována touhou po prezentaci nějakého statusu, ale spíše opravdovým obdivem ke značce. Ostatně, na svém voze, který postupně tisknou na 3D tiskárně, pracují už nějaký čas a pravidelně reportují výsledky na svém YouTube kanálu.

Kontaktovali tak přímo Sterlinga s nabídkou zapůjčení opravdového Aventaforu na 14 dní, což mělo být překvapení především pro jeho syna. Akce se podařila, Lamborghini má perfektní PR a jeden tatínek se synem mají Vánoce, na které do smrti nezapomenou.

Zdroj médií: youtube
Jakub Mokříš

Autor článku
Kuba má rád praktická auta, která dávají smysl, ale i ta, která moc smysl nedávají a dělají primárně radost. Sám na nich něco málo udělá, ale složitější úkoly raději přenechá profíkům.

Podobné články

Chcete zdarma dostávat prémiový obsah, zajímavé nabídky a akce do svého e-mailu?