PRÁCE 🧰

SW Flasher - Aktualizátor zkouškových vozidel

aktualizováno před týdnem a více diagnostik oborově technické práce

Aufeer Solutions, s. r. o.

Koněvova 350, Mladá Boleslav

32 000 - 35 000 Kč

plný úvazek

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Evidovat aktuální verze HW/SW;
  • zajišťovat HW potřebný k výměně na testovacích vozech;
  • aktualizovat zkouškové vozy dle stavů HW/SW;
  • diagnostikovat vozy.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • Je min. vyučený - SOU technického směru výhodou;
  • má všeobecný technický přehled o automobilech;
  • anglický nebo něměcký jazyk na mírně pokročilé úrovni;
  • řidičské oprávnění sk. B;
  • zkušenosti s autodiagnostikou jsou vítány, stejně tak zájem o technologie, auta a trendy v oblasti automotive;
  • co neumíte, tak Vás rádi naučíme.

Co Vám za to nabídneme?

  • Platové ohodnocení oceňující Vaše vzdělání a praxi;
  • dlouhodobou spolupráci s možností kariérního rozvoje;
  • 5 týdnů dovolené pro kvalitní odpočinek;
  • stravenkový paušál;
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění;
  • zvýhodněné volání;
  • další vzdělávání (jazykové, soft i hard skills);
  • Multisport kartu a mnoho dalších benefitů.
  • Jste spolehlivý člověk se zájmem o auta a technologie? Ozvěte se nám! Rádi s Vámi tuto i další pozice v oblasti testování vozidel probereme detailněji. Pozice je vhodná i pro juniory.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce SW Flasher - Aktualizátor zkouškových vozidel

Zaměstnavatel: Aufeer Solutions, s. r. o.
Místo pracoviště: Koněvova 350, Mladá Boleslav, Středočeský kraj
Pozice: diagnostik
Zařazení: oborově technické práce
Mzdové ohodnocení: 32 000 - 35 000 Kč
Požadované vzdělání: Středoškolské, min. odborné vyučení bez maturity
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: HPP
Požadované jazyky: angličtina
Benefity: stravenky dovolená 5 týdnů příspěvek na životní připojištění zvýhodněné půjčky zaměstnancům