PRÁCE 🧰

Strojník, obsluha stavebních strojů

aktualizováno před týdnem a více strojník oborově technické práce

Náplň práce:

  • Obsluha zemních a stavebních strojů – kolová a pásová rypadla, kolové a pásové nakladače, traktorbagry
  • Údržba pracovních strojů a zařízení
  • Technická orientace při provádění stavebních rýh, výkopů a terénních úprav
  • Komunikace s vedením stavby (stavbyvedoucí, mistr)

Pracoviště:

  • Sídlo Hrotovice, pracoviště – stavby v rámci celé ČR

Nástup:

  • Ihned/dle dohody

Požadujeme:

  • Zkušenosti s obsluhou strojů
  • Strojnický průkaz – v případě, že jej uchazeč nevlastní, ale se stroji umí pracovat, je možno školení a průkaz zajistit prostřednictvím firmy
  • Řidičský průkaz sk. min. T
  • Zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilita a samostatnost
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • Zázemí silné a stabilní společnosti, trvalé zaměstnání a pravidelná výplata
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Volné víkendy (při práci mimo domov prodloužené 3 denní víkendy)
  • Program zaměstnaneckých benefitů (finanční prémie, příplatky nad rámec ZP – za práci mimo domov, za řízení vozidla s kolegy při cestě na stavbu, diety/stravné, program péče o zdraví, atd.)
  • Zaškolení na danou pozici od zkušených kolegů
  • Rozvoj technických dovedností a znalostí

Informace o nabídce Strojník, obsluha stavebních strojů

Zaměstnavatel: V-STAV A, spol. s.r.o.
Místo pracoviště: Hrotovice, Kraj Vysočina
Pozice: strojník
Zařazení: oborově technické práce
Typ úvazku: plný úvazek
Benefity: stravenky bonusy/prémie školení