PRÁCE 🧰

Servisní technik

aktualizováno před týdnem a více servisní technik oborově technické práce

ROTHLEHNER pracovní plošiny s. r. o.

Mezi úvozy 2512/2a, Praha 9

35 000 - 45 000 Kč

Jsme dceřiná společnost rodinné firmy ROTHLEHNER Arbeitsbühnen GmbH. Firma byla založena v roce 1976 a v současnosti je jednou z předních německých firem v prodeji a v servisu pracovních plošin. Naše česká společnost ROTHLEHNER pracovní plošiny zahájila první dodávky plošin v roce 1992. Kromě prodeje a výroby nástaveb plošin, nabízíme také servis pracovních plošin. Naším servisním vybavením a množstvím realizovaných zakázek jsme se posunuli na největšího poskytovatele servisních služeb k plošinám u nás. A proto hledáme do našeho servisního týmu neustále nové kolegy.

Náplň práce:

  • opravy a servis pracovních plošin v servisní hale společnosti nebo u zákazníků formou mobilního servisu

Co požadujeme:

  • odborné vyučení/SŠ vzdělání technického směru (např. slaboproud, silnoproud, strojní, hydraulika)
  • zkušenosti s opravou strojů
  • technické znalosti, orientace ve schématech elektro nebo hydrauliky
  • ochotu učit se nové věci
  • pracovat samostatně nebo v týmu

Co nabízíme:

  • práci v silné české společnosti, v moderně vybaveném prostředí
  • nadstandardní zázemí a servisní vybavení
  • systém zaškolení a profesní růst
  • možnost uplatnění technických znalostí
  • dlouhodobou perspektivu, odpovídající platové podmínky
  • podporu inovací a zlepšovacích návrhů
  • roční bonusy, prémie a zaměstnanecké benefity
  • jeden týden dovolené navíc, 3x SICK DAY
  • multisportka

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Servisní technik

Zaměstnavatel: ROTHLEHNER pracovní plošiny s. r. o.
Místo pracoviště: Mezi úvozy 2512/2a, Praha 9, Hlavní město Praha
Pozice: servisní technik
Zařazení: oborově technické práce
Mzdové ohodnocení: 35 000 - 45 000 Kč
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: HPP
Požadované jazyky: čeština
Benefity: stravenky dovolená 5 týdnů bonusy/prémie sickdays firemní akce 13. plat příspěvek na životní připojištění mobilní telefon sleva na firemní výrobky/služby pracovní oblečení školení