PRÁCE 🧰

ŘIDIČKA / ŘIDIČ

aktualizováno před týdnem a více řidič sk. C řidič motorového vozidla

CHIRONAX TRANSPORT spol. s r. o., společnost s bezmála 30letou tradicí přijme do svých řad nového kolegu/kolegyni na pozici

ŘIDIČ a taky ŘIDIČKA - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20000 Kč

Popis pozice:

  • sólo vozidlo DAF CF - Plachta 18 t / 23 palet
  • jezdí se v rámci ČR a okolních států
  • především do Rakouska, Německa, Maďarska a na Slovensko

Co od Vás požadujeme:

  • Řidičský průkaz sk. C
  • Profesní průkaz
  • Přiměřenou fyzickou zdatnost (vhodné i pro penzisty)
  • Praxe v oboru není podmínkou
  • Začátečníky, kteří jsou ochotni se učit, rádi zaškolíme
  • Nástup dle dohody, možný ihned.
  • Pošlete svůj profesní životopis.

Co Vám za to můžeme nabídnout:

  • Smysluplnou práci na HPP, pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Pracovní týden po-pá, víkendy volné
  • Příjemné platové ohodnocení + cestovné až 600 EUR měsíčně
  • Mobilní telefon i pro soukromé účely
  • Příspěvek na penzijní pojištění 2000,- Kč
  • Přátelské pracovní prostředí :-)
  • Náborový příspěvek vyplacen po odpracování zkušební doby 3 měsíce.

Těšíme se na Vás!

Informace o nabídce ŘIDIČKA / ŘIDIČ

Zaměstnavatel: CHIRONAX TRANSPORT spol. s r. o.
Místo pracoviště: Ve žlíbku 1849/2a, Praha 9, Hlavní město Praha
Pozice: řidič sk. C
Zařazení: řidič motorového vozidla
Mzdové ohodnocení: 41 000 - 47 000 Kč