PRÁCE 🧰

Řidič/skladník - Kolín

aktualizováno před týdnem a více skladník logistika a doprava

Auto Slavíček s.r.o.

Havlíčkova 600, Kolín

Náplň práce

  • příjmem a naskladňováním zboží
  • příprava zboží a každodenní rozvoz k zákazníkům podle určených tras
  • fyzicky manipulovat se zbožím v prostorách skladu
  • kontrola a inventarizace zboží na skladě
  • správa svěřené hotovosti a péče o svěřené auto

Požadujeme

  • fyzickou a technickou zdatnost
  • řidičský průkaz sk.B - aktivní řidič
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • týmového hráče - nutná spolupráce v týmu
  • pečlivost a svědomitost
  • předchozí zkušenost s pozicí jsou výhodou

Nabízíme

  • perspektivní zaměstnání na HPP v prosperující a stabilní české společnosti
  • prostor pro seberealizaci, profesní a osobní rozvoj
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • podporujeme Váš kariérní růst
  • příspěvek na stravování, zaměstnanecké benefity
  • zvýhodněné ceny na zaměstnanecké nákupy
  • příjemné pracovní prostředí a skvělý kolektiv, který Vám ve všem rád pomůže
  • možnost se neustále zlepšovat v zajímavé a netradiční oblasti auto – moto

Životopisy zasílejte na níže uvedenou adresu a do předmětu mailu prosím napište "Řidič/skladník".

Informace o nabídce Řidič/skladník - Kolín

Zaměstnavatel: Auto Slavíček s.r.o.
Místo pracoviště: Havlíčkova 600, Kolín, Středočeský kraj
Pozice: skladník
Zařazení: logistika a doprava
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: HPP
Požadované jazyky: čeština
Benefity: stravenky bonusy/prémie pracovní oblečení školení
Vhodné pro: absolventy bez praxe