PRÁCE 🧰

Řidič sk. C, E pro MKD

aktualizováno před týdnem a více řidič MKD řidič motorového vozidla

VJM Frigotrans s.r.o.

Ringhofferova 115/1, Praha 5

50 000 - 55 000 Kč

plný úvazek

Náplň práce:

Přeprava nákladů tahačem MAN, Mercedes (zpravidla do dvou let staří) a plachtovým standardním návěsem Krone, Schwarzmueller mezi ČR a Itálií. Práce vždy Pondělí – Pátek, víkendy vždy doma. Práce zpravidla celovozových přeprav, bez přepravy nebezpečných zásilek, bez paletové výměny nebo vykládání zboží řidičem.

Požadujeme:

  1. Řidičský průkaz skupiny C, C+E
  2. Platný profesní průkaz, digitální kata do tachografu
  3. Odpovědnost a pracovitost

Nabízíme:

  1. Základní mzda + 60 eur za den diety.
  2. Možnost zajištění zvýhodněných telefonních tarifu pro řidiče a blízkou rodinu.
  3. Možnost zajištění karty Multisport.
  4. Firemní mobil

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Řidič sk. C, E pro MKD

Zaměstnavatel: VJM Frigotrans s.r.o.
Místo pracoviště: Ringhofferova 115/1, Praha 5, Hlavní město Praha
Pozice: řidič MKD
Zařazení: řidič motorového vozidla
Mzdové ohodnocení: 50 000 - 55 000 Kč
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva na dobu neurčitou
Benefity: příspěvek na volnočasové aktivity mobilní telefon sleva na firemní výrobky/služby