PRÁCE 🧰

Řidič, silničář

aktualizováno před týdnem a více řidič sk. C řidič motorového vozidla

Pracovní náplň:

  • řízení, údržba opravy silničních motorových vozidel o celk. hmotnosti nad 12 000 kg, odstraňování sněhu radlicí, osazování sněhových tyčí a zásněžek, vysprávky vozovek, oprava SDZ, oprava svodidel, zábradlí, směr. sloupků, hloubení příkopů, provádění stavebních oprav mostů, propustků, sekání travních porostů – údržba zeleně, kácení, řez a průklest.

Požadujeme:

  • střední vzdělání s výučním listem
  • řidičský průkaz skupiny C, včetně profesního průkazu
  • praxi v řízení motorových vozidel

Nabízíme:

  • platové hodnocení – platová třída T 6 dle NV č. 341/2017 Sb.
  • individuální platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • zaměstnanecké benefity dle kolektivní smlouvy
  • termín nástupu: dle dohody

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete na níže uvedený e-mail přihlášku doplněnou profesním životopisem.

Informace o nabídce Řidič, silničář

Zaměstnavatel: Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace
Místo pracoviště: tř. Osvobození 24, Odry, Moravskoslezský kraj
Pozice: řidič sk. C
Zařazení: řidič motorového vozidla
Požadované vzdělání: střední
Typ úvazku: plný úvazek
Benefity: dovolená 5 týdnů