Řidič nákladního vozu - Německo/Chorvatsko/Slovinsko/Rakousko

aktualizováno před týdnem a více řidič MKD řidič motorového vozidla

POŽADUJEME:

  • Máte řidičský průkaz C, CE (rozšíření řidičského oprávnění zajistíme) průkaz profesní způsobilosti s platným pravidelným školením
  • Vlastníte kartu do tachografu
  • Se chcete stát spolehlivým, samostatným a profesionálním kolegou s týmovým duchem
  • Jste časově flexibilní a máte čistý trestní rejstřík
  • Budete rádi řídit tahač SCANIA/MAN nebo soupravu
  • Výhodou bude praxe z oboru a znalosti cizího jazyka

NÁPLŇ PRÁCE

  • Práci na hlavní pracovní poměr s průměrnou mzdou 40.000 Kč hrubého za měsíc
  • Tuzemské a zahraniční stravné dle odpracovaných směn až 15.000 Kč za měsíc
  • Odměnu za spotřebu PHM pod stanovenou normou
  • Zaměstnání kde se jezdí od pondělí do pátku, v případě vzdálenějších destinací může být ve výjimečných případech návrat v sobotu
  • Organizováno stylem export/ import
  • Zaškolení zkušeným kolegou

NABÍZÍME:

  • Multifunkční karta Sodexo
  • Hrazené školení profesní způsobilosti
  • Výhodné tarify s voláním zdarma i pro rodinné příslušníky ( běžně ušetříte až 1000,- Kč/ měsíčně)
  • Odměny při životních a pracovních výročích zaměstnance
  • Firemní akce i pro rodinné příslušníky

Příspěvky na:

  • dovolenou až 8.000 Kč/ 1rok
  • penzijní pojištění 800 Kč/ měsíc
  • 1 dítě až 3.000 Kč/ rok na letní, sportovní, ozdravné nebo studijní pobyty

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Řidič nákladního vozu - Německo/Chorvatsko/Slovinsko/Rakousko

Zaměstnavatel: ZDAR, a.s.
Místo pracoviště: Jihlavská 759/4, Žďár nad Sázavou 1, Žďár nad Sázavou, Kraj Vysočina
Pozice: řidič MKD
Zařazení: řidič motorového vozidla
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva na dobu neurčitou
Benefity: školení