PRÁCE 🧰

Řidič nákladního automobilu, vnitro

aktualizováno před týdnem a více řidič nákladního automobilu řidič motorového vozidla

Popis nabídky:

  • Z důvodu rozšíření našeho pracovního týmu přijmeme zaměstnance na pružnou pracovní dobu.

Pracovní náplň:

  • přeprava zboží dle zadání dispečera, zodpovědnost za svěřený kamion a zboží

Očekáváme:

  • min. střední odborné vzdělání (vyučen), řidičský průkaz sk. C, C+E, profesní osvědčení, kartu řidiče do digitálního tachografu, platné dopravně psychologické vyšetření, zdravotní způsobilost, výpis z rejstříku trestů, časovou flexibilitu, zodpovědnost, spolehlivost a loajalitu

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení a pravidelné výplatní termíny, pracovní poměr na dobu neurčitou, mobilní telefon, firemní oblečení, firemní akce, moderní vozový park (každý řidič má jedno svěřené vozidlo zn. DAF, Mercedes), zaměstnání v perspektivní společnosti, víkendy volné, nástup dohodou

Informace o nabídce Řidič nákladního automobilu, vnitro

Zaměstnavatel: Maurice Ward Logistics, s.r.o.
Místo pracoviště: Štěnovice, Plzeňský kraj
Pozice: řidič nákladního automobilu
Zařazení: řidič motorového vozidla
Mzdové ohodnocení: 30 000 - 40 000 Kč
Požadované vzdělání: Střední odborné
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: smlouva na dobu neurčitou
Benefity: firemní akce mobilní telefon pracovní oblečení