PRÁCE 🧰

Řidič nákladní přepravy (MKD)

aktualizováno před týdnem a více řidič MKD řidič motorového vozidla

Firma zabývající se dopravou, skladováním a velkoobchodem s ovocem hledá řidiče MKD. Disponujeme flotilou tahačů VOLVO (průměrný stáří tahačů do 2 let) s chladírenskými návěsy Schmitz ( průměrné stáří chladírenských návěsů do 5 let). Centrální sklad se nachází v Žernově (okres Semily).

NÁPLŇ PRÁCE:

  • řidič nákladní přepravy MKD (nejčastější destinace D, IT, NL, B, F, H a SR) nebo rozvoz z centrálního skladu (okres Semily) do distribučních center nadnárodních řetězců v ČR,
  • MKD řidiči - po dohodě víkendy volné
  • práce v 5-6 denních cyklech v souladu s Nařízením EP č.561/2006.

POŽADAVKY:

  • ŘP C,E
  • profesní průkaz, psychotesty a čistý trestní rejstřík.
  • časová flexibilita, zodpovědnost a spolehlivost.
  • praxe alespoň 1 rok

NABÍZÍME:

  • odměny a příspěvky dle reálně odvedené práce
  • čistý příjem včetně náhrad a příspěvků 55 000,- CZK/měsíc při očekávaném nájezdu MKD cca 11 000 km/měsíc
  • náborový příspevěk až 30.000,- Kč (po 6. měsících bonus ve výši 15.000,- Kč - další bonus ve výši 15.000,- Kč po 1 roce setrvání ve firmě)
  • příspěvek na stravování v hodnotě nejméně 2 000 Kč/měsíc
  • po zkušební době příspěvek pro účastníky penzijního spoření 12000,- Kč/rok a za každý další odpracovaný rok navýšení příspěvku o nejméně 1200,- Kč/rok
  • příspěvek až 30.000,- Kč za doporučení řidiče (po 6. měsících bonus ve výši 15.000,- Kč - další bonus ve výši 15.000,- Kč po 1 roce setrvání doporučeného řidiče ve firmě)
  • firemní pojištění za škody způsobené zaměstnavateli
  • relokační příspěvek na ubytování a dopravu do práce pro pracovníky s bydlištěm mimo obec místa výkonu práce nejméně 2500,- Kč/měsíc
  • mobilní telefon s datovým a telefonním tarifem
  • po zkušební době možnost MultiSport karty
  • po zkušební době možnost zprostředkování spotřebitelského úvěru (hypotéka, splátkový úvěr) za výhodných podmínek
  • možnost parkování soupravy v jiných okresech i mimo naše pobočky

INFORMACE K POHOVORU

V případě Vašeho zájmu o námi nabízenou pracovní pozici, zašlete na e-mailovou adresu svůj strukturovaný životopis v českém jazyce formulářem níže.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Řidič nákladní přepravy (MKD)

Zaměstnavatel: VVISS a.s.
Místo pracoviště: Rovensko pod Troskami, Žernov, Liberecký kraj
Pozice: řidič MKD
Zařazení: řidič motorového vozidla
Mzdové ohodnocení: 50 000 - 70 000 Kč