PRÁCE 🧰

Řidič nákladní dopravy - MKD

aktualizováno před týdnem a více řidič MKD řidič motorového vozidla

ČSAD Kyjov Logistics a.s., jedna z předních společností, podnikající v oblasti nákladní dopravy hledá řidiče MKD.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • řidič mezinárodní nákladní dopravy, nejčastější destinace D, IT, NL, B, F, Rakousko, přepravy zajišťujeme vozidly Mercedes (stáří tahačů do 4 let)
  • práce v 5-6 denních cyklech v souladu s Nařízením EP č.561/2006
  • po dohodě víkendy volné

POŽADAVKY:

  • řidičský průkaz sk. C,E
  • profesní průkaz, psychotesty
  • časová flexibilita, zodpovědnost a spolehlivost
  • praxe alespoň 1 rok

NABÍZÍME:

  • odměny a příspěvky dle reálně odvedené práce
  • čistý příjem včetně náhrad a příspěvků 55 000,- CZK/měsíc při očekávaném nájezdu MKD cca 11 000 km/měsíc
  • příspěvek pro účastníky penzijního spoření 6 000,- Kč/rok (po zkušební době)
  • příspěvek až 20.000,- Kč za doporučení řidiče
  • (při setrvání doporučeného řidiče ve firmě - po 6. měsících bonus ve výši 10.000,- Kč, další bonus 10.000 Kč po 1. roce)
  • firemní pojištění za škody způsobené zaměstnavateli
  • mobilní telefon s datovým a telefonním tarifem
  • sleva na PHM u vlastní čerpací stanice

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Řidič nákladní dopravy - MKD

Zaměstnavatel: ČSAD Kyjov Logistics a.s.
Místo pracoviště: Boršovská 2228/5, Kyjov, Jihomoravský kraj
Pozice: řidič MKD
Zařazení: řidič motorového vozidla