PRÁCE 🧰

Řidič MKD - Morava-Berlín

aktualizováno před týdnem a více řidič MKD řidič motorového vozidla

Na pravidelnou linku z Moravy do Berlína(DE) a zpět hledáme nové kolegy

Co vás čeká?

  • Zánovní tahače Renault T480
  • Pravidelné linky v kolečku s volnými víkendy
  • Stabilní průměrný měsíční příjem vždy na pásku 48 000 - 53 000,- Kč čistého
  • Měsíční prémie 5000 čistého navíc pro všechny co rádi chodí do práce, plní si své povinnosti a jezdí ekonomicky
  • Garance výplatního termínu – výplatní páska vždy zaslána předem na váš email
  • Placené školení profesní způsobilosti zaměstnavatelem
  • Dispečink a technik jsou proškoleni na nařízení 561/2006 a plně mu rozumí
  • Výhodné ceny nákupu pneumatik a náhradních dílů na soukromé vozidlo
  • Příspěvek na cestovní pojištění

Požadujeme

  • Řidičské oprávnění C+E a platný průkaz profesní způsobilosti
  • Čistý trestní rejstřík
  • Slušné vystupování
  • Praxe na MKD výhodou, případně Vás rádi zacvičíme

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Řidič MKD - Morava-Berlín

Zaměstnavatel: Antwell Group s.r.o.
Místo pracoviště: Vodárenská 732, Lobeček, Kralupy nad Vltavou, Středočeský kraj
Pozice: řidič MKD
Zařazení: řidič motorového vozidla
Mzdové ohodnocení: 48 000 - 53 000 Kč
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva na dobu neurčitou