Řidič MKD C+E - od 58500 - 72500.-Kč+ čistého/měs. CZ-BENELUX

aktualizováno před týdnem a více řidič MKD řidič motorového vozidla

Silná, rodinná a stabilní společnost již od roku 1992. Vozový park IVECO / DAF celkem 46 nákladních vozidel.

Popis pozice:

  • jezdí se pouze Česká Republika - Nizozemí , Belgie , Lucembursko , Německo.(nájezd.9500-10500km)
  • každý týden návrat do CZ
  • Sídlo firmy Praha 4 - Libuš , po dohodě možnost parkování v místě Bydliště

Nabízíme:

  • nadstandartní platové podmínky až 58500-72 500.-kč čistého/měsíc.
  • přizpůsobení pracovní doby potřebám řidiče (možnost volna až 14dní v měsíci )
  • vytvoření individuálních pracovních podmínek (3týdny mkd +1 týden vnitro nebo 2týdny mkd + 2týdny vnitro nebo 2týdny mkd + 2týdny doma )
  • každý řidič má své přiřazené vozidlo. V případě servisu - náhradní. Nemusí tak čerpat dovolenou.
  • 4týdny dovolené, možnost vyřízení osobních záležitostí i mimo dovolenou.
  • možnost čerpání dovolené ve zkušební době pro Vaše již naplánované letní dovolené.
  • možnost také pro Řidiče C do 7,5t vnitro / mkd
  • možnost také pouze VNITRO C+E - 43 000.-Kč

Požadujeme:

  • C,C+E,
  • profesní průkaz,
  • paměťová karta řidiče do digitálního tachografu,
  • zdravotní způsobilost

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Řidič MKD C+E - od 58500 - 72500.-Kč+ čistého/měs. CZ-BENELUX

Zaměstnavatel: IHL TRANSPORT, s.r.o.
Místo pracoviště: Holíkova 469, Jílové u Prahy, Středočeský kraj
Pozice: řidič MKD
Zařazení: řidič motorového vozidla
Mzdové ohodnocení: 58 500 - 72 500 Kč