PRÁCE 🧰

Řidič(ka) MKD - kolečková práce HU-DE

aktualizováno před týdnem a více řidič MKD řidič motorového vozidla

Co Vám nabízíme:

  • Práci ve finančně stabilní firmě
  • Férové a korektní jednání
  • Práce na plný úvazek
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Čistou měsíční mzdu 55.000,- Kč a více
  • Nové auto Mercedes Benz – průjezdná souprava
  • Náplň práce: 100% kolečková projektová práce HU-DE-HU
  • Trasování přes CZ, parkování po trase nebo dle dohody
  • Každý druhý víkend doma, nebo dle dohody
  • Pravidelná profesní školení a dopravně psychologická školení hrazená firmou
  • Dodržování právních předpisů AETR, nařízení ES č.561/2006
  • Finanční odměnu za pracovní výročí, beznehodovost a další benefity
  • Co od Vás požadujeme:

  • Řidičský průkaz skupiny C+E
  • Platný profesní průkaz
  • Platné dopravně psychologické vyšetření
  • Trestní bezúhonnost
  • Spolehlivost a solidní jednání

Informace o nabídce Řidič(ka) MKD - kolečková práce HU-DE

Zaměstnavatel: CEE Logistics a.s.
Místo pracoviště: Pardubice, Pardubický kraj
Pozice: řidič MKD
Zařazení: řidič motorového vozidla
Mzdové ohodnocení: od 55 000 Kč
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva na dobu neurčitou