Řidič dodávky do 3,5t, ŘP sk. B na stálou trasu v Praze nebo STČ Praha

aktualizováno před týdnem a více řidič dodávky řidič motorového vozidla

ICORE s.r.o.

Toužimská 588/70, Praha 9

29 000 - 35 000 Kč

plný úvazek

Požadavky

Jsme česká zavedená firma a jsme dlouholetým smluvním partnerem Zásilkovny. Na naši dodávku do 3,5t přijmeme spolehlivého řidiče s ŘP sk. B na trvalou práci nebo na dlouhodobou brigádu. Jedná se o pravidelnou trasu se stále stejnými pobočkami. NEJEDNÁ SE O PRÁCI KURÝRA, naopak jde o pravidelné zásobování poboček. U klienta máme seriózní kredit, proto hledáme poctivé pracovité řidiče výhradně na dlouhodobou spolupráci!

Náplň práce

Na trvalou spolupráci upřednostníme ŽL nebo lze jiná dlouhodobá smlouva (HPP, DPP apod.). Jedná se o práci PO-PÁ, časová náročnost cca 6-9 hod./den. Naši řidiči začínají na expedičních depech Zásilkovny v Praze, konkrétně sháníme nové kolegy na depo Praha 10 Štěrboholy, nakládka probíhá na depu ráno nebo dopoledne, dle trasy. Dopravujeme zásilky na pobočky v Praze nebo ve Středních Čechách (na každé trase je v průměru cca 25 poboček denně). Trasa vždy začíná nakládkou na přiděleném depu a řidič se potom po rozvozu vrací opět na své depo. Řidič u nás jezdí pravidelně svoji trasu, na kterou je mu přiděleno stále stejné služební vozidlo (dodávku do 3,5t maxi), rozváží a sváží zásilky (krabice o stejné velikosti a hmotnosti do 30 kg). Nástup je možný ihned. Zaškolovací jízda samozřejmostí. Komunikace nutná v češtině. Pokud máte o nabídku seriózní zájem, kontaktujte nás prosím na emailu, či telefonu a obratem se rádi dohodneme na termínu osobní schůzky a zaškolovací jízdy. Pro zrychlení uvítáme stručný životopis (odkud jste, kontakty a něco o Vás).

Nabízíme

Nabízíme stabilní zázemí, férový a přímý přístup, jednoznačně dobrou platební morálku a vždy garantujeme dohodnutou odměnu za dobře odvedenou práci. Odměna je 29.000,- až 35.000 / měsíc dle konkrétní přidělené trasy. Podmínky jsou předem jasně stanoveny a my dohody vždy dodržujeme!

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Řidič dodávky do 3,5t, ŘP sk. B na stálou trasu v Praze nebo STČ Praha

Zaměstnavatel: ICORE s.r.o.
Místo pracoviště: Toužimská 588/70, Praha 9, Hlavní město Praha
Pozice: řidič dodávky
Zařazení: řidič motorového vozidla
Mzdové ohodnocení: 29 000 - 35 000 Kč
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: ŽL, HPP, DPP