PRÁCE 🧰

Řidič C + E (Berounsko)

aktualizováno před týdnem a více řidič sk. C+E řidič motorového vozidla

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Králův Dvůr

37 000 - 50 000 Kč

plný úvazek

Popis nabídky práce:

  • Pro našeho významného klienta, u kterého je hlavní činností údržba silnic, realizace vodorovného dopravního značení, instalace silničních ocelových svodidel, instalace svislého dopravního značení, aplikace protismykových a protinámrazových systémů, dodávky veškerého příslušenství a vybavení pozemních komunikací, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Řidič skupiny C + E (Berounsko).

Náplň práce:

  • Pestrá práce kombinující řízení a zajímavou práci v terénu.
  • Řízení strojů jako MAN (valník s vlekem), samosběr.
  • Aplikace protismykových koberců a instalace/oprava svodidel.

Požadujeme:

  • Vzdělání nerozhoduje (např. výuční list).
  • Řidičský průkaz skupiny C + E.
  • Ochotu pracovat jako řidič, ale i případně pomoci při další práci (cestování, případně i na více dní se svodidlovou skupinou).
  • Profesní průkaz (lze možno dodělat v průběhu zaměstnání).
  • Čistý Výpis z rejstříku trestů.

Nabízíme:

  • STABILITU a zázemí silné společnosti.
  • Stálá práce v nestabilní době.
  • Dobré mzdové ohodnocení (37 000 – 50 000 Kč).
  • 4 týdny dovolené.
  • Stravenky (130 Kč).
  • Ideální pracovní doba: standardně PONDĚLÍ - PÁTEK.
  • Místo výkonu práce: Králův Dvůr (Berounsko a okolí).

Další informace:

  • Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na kontakt uvedený níže. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.
  • Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
  • Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Informace o nabídce Řidič C + E (Berounsko)

Zaměstnavatel: PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Místo pracoviště: Králův Dvůr, Středočeský kraj
Pozice: řidič sk. C+E
Zařazení: řidič motorového vozidla
Mzdové ohodnocení: 37 000 - 50 000 Kč
Požadované vzdělání: vyučení
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: HPP
Benefity: stravenky