PRÁCE 🧰

Prodejce nákladních a užitkových vozidel

aktualizováno před týdnem a více prodejce aut prodej a obchod

Náplň práce:

  • aktivní prodej mimo prodejní pobočku - v přiděleném regionu
  • prezentace nabízených produktů + odborné poradenství
  • zpracování cenových nabídek a poptávek
  • sběr informací
  • práce ve firemním systému
  • získávání nových zákazníků
  • budování vztahů se stávajícími zákazníky

Nabízíme:

  • zaměstnání u stabilní a neustále se rozvíjející společnosti s dobrým jménem
  • po zapracování doba neurčitá
  • práce v kolektivu
  • firemní bonusy a speciální prémie, akce
  • profesní seberealizace
  • zvyšování si odborné kvalifikace při zaměstnání
  • motivující finanční ohodnocení s profesním i finančním růstem

Požadujeme:

  • vysoké pracovní nasazení s chutí pracovat
  • komunikační schopnosti, znalost MS Office
  • přátelské a otevřené chování
  • bezúhonnost, spolehlivost, kolektivnost
  • časová flexibilita
  • úplné SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou automobilového průmyslu nebo strojního zaměření
  • praxe s prodejem vozidel alespoň 1 rok
  • znalosti produktů a doplňků nákladních vozidel!
  • AJ výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B,C

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Prodejce nákladních a užitkových vozidel

Zaměstnavatel: Autocentrum Hájek, s. r. o.
Místo pracoviště: Týnec nad Labem, Středočeský kraj
Pozice: prodejce aut
Zařazení: prodej a obchod
Požadované vzdělání: SŠ vzdělání s maturitou
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: smlouva na dobu určitou
Benefity: bonusy/prémie