PRÁCE 🧰

Přijmeme řidiče kamionu

aktualizováno před týdnem a více řidič kamionu řidič motorového vozidla

Popis nabídky práce:

  • Přijmeme řidiče se zkušenostmi jak z mezinárodní, tak vnitrostátní kamionové dopravy.
  • Nemáte-li dostatek zkušeností, můžete nastoupit jako řidič bez praxe a získáte potřebné zkušenosti společně s našimi nejlepšími řidiči. Popř. u řidičů skupiny B pomůžeme s vyřízením rekvalifikace řidičského oprávnění pro třídu C, E. Jezdit u nás můžete jako řidič mezinárodní kamionové přepravy popř. střídač.
  • Obratem se Vám ozveme zpět.

Co Vás čeká?

  • zajímavá práce řidiče
  • moderní vozový park zn. Mercedes Benz a Iveco
  • práce ve stabilní dopravní společnosti

Co byste měli mít?

  • řidičský průkaz skupiny C, E (profesní průkaz), kartu řidiče
  • platné profesní školení řidičů
  • dopravně psychologické vyšetření
  • solidní jednání, spolehlivost

Co Vám nabízíme?

  • práci na plný úvazek
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • motivační finanční ohodnocení závisející na Vašem pracovním výkonu
  • pomoc s překlenutím tíživé životní situace (např. pomoc s vyřízením insolvence)
  • Naši řidiči netráví víkendový odpočinek ve vozech (máme proškolené řidiče, kteří pomohou s dopravou domů)
  • autorizovaný servis, kvalitní technické zázemí
  • dodržování právních předpisů AETR a nařízení ES č. 561/2006
  • profesní školení a získání oprávnění převozu zboží podléhající ADR (převoz nebezpečného zboží)
  • školení ekonomické a defenzivní jízdy
  • vlastní servis 24/7 a asistence po celé Evropě 24/7 od našich autorizovaných partnerů
  • kvalitní firemní pracovní oblečení
  • zaměstnanecký program Vodafone a Komerční banka
  • podporu kvalifikovaného týmu

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Přijmeme řidiče kamionu

Zaměstnavatel: Autodoprava Břetislav Látal, s.r.o.
Místo pracoviště: Mlýnská 310, Mikulovice, Olomoucký kraj
Pozice: řidič kamionu
Zařazení: řidič motorového vozidla
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva na dobu neurčitou
Benefity: pracovní oblečení školení