PRÁCE 🧰

Pracovník kontroly kvality

aktualizováno před týdnem a více technik kontroly kvality oborově technické práce

Koho hledáme?

Vystudovali jste obor strojírenského zaměření a případně jste již získali v oblasti kvality nějaké zkušenosti? Chcete změnu? Poznat nové lidi? Jste komunikativní, energický člověk, který dokáže samostatně řešit problémy? Máte rád/ráda výzvy a tvořivou práci?

Pokud odpovídáte ANO - Přidejte se k nám! Staňte se pracovníkem kontroly kvality a podílejte se na výrobě transportních důlních strojů.

Co budete dělat?

  • aktivní kontrola kvality
  • řešení nekvality a zmetkovosti
  • kontrola nápravných opatření
  • komunikace s dodavateli
  • řešení reklamací
  • práce pouze na ranní směny.

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického zaměření
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • orientace ve výkresové a technologické dokumentaci (znalost cizích jazyků výhodou)
  • schopnost technického a logického myšlení
  • zaměření na detail
  • dobrá znalost práce na PC, především MS Office
  • spolehlivost, pečlivost a odpovědnost
  • řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Dobře fungující a stmelený pracovní tým, jehož náplní je smysluplná práce
  • Rozmanitou a stabilní práci ve strojírenské firmě
  • 25 dní dovolené
  • Cafeterie Benefit Plus (možnost čerpání na rekreaci, na wellness, na sportovní aktivity, vzdělávání, pro platbu v lékárnách)
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • Roční odměna dle hospodářského výsledku
  • Výhodný zaměstnanecký tarif u mobilního operátora Vodafone i pro rodinné příslušníky
  • Firemní akce
  • Příspěvek na MultiSport kartu
  • Jazykové vzdělávání přímo na pracovišti
  • Mnoho dalšího

Informace o nabídce Pracovník kontroly kvality

Zaměstnavatel: FERRIT s.r.o.
Místo pracoviště: Frýdlant nad Ostravicí, Moravskoslezský kraj
Pozice: technik kontroly kvality
Zařazení: oborově technické práce
Požadované vzdělání: střední
Benefity: stravenky dovolená 5 týdnů bonusy/prémie firemní akce příspěvek na životní připojištění vzdělávací kurzy příspěvek na volnočasové aktivity příspěvek na dopravu závodní stravování kafetérie