PRÁCE 🧰

Mechanik, servisní technik

aktualizováno před týdnem a více servisní technik oborově technické práce

Boels Rental

Průmyslová 535, Vestec

plný úvazek

O nás

Boels Verhuur B. V. je holandská společnost se čtyřicetiletými zkušenostmi, zabývající se pronájmy strojů, zařízení a nářadí pro průmysl, stavebnictví nebo individuální klienty. Je na špičce ve svém oboru na trzích v Holandsku, Belgii, Německu, Rakousku, Polsku, Itálii, Švýcarsku, České republice a Slovensku.

Náplň práce:

  • Servis, opravy a údržba stavebních strojů a mechanizace, především velká stavební mechanizace a pracovní plošiny
  • Testování stavebních strojů a mechanizace
  • Objednávání náhradních dílů
  • Administrativa související se servisy a objednáváním náhradní dílů
  • Komunikace s ostatními pobočkami, odděleními a kolegy v rámci organizace
  • Komunikace s klienty
  • Výjezdy na servisní zakázky ke klientům

Očekáváme:

  • Elektrotechnické nebo strojní zaměření
  • Zájem o oblast techniky
  • Zkušenosti s prací na obdobné pozici jsou výhodou
  • Znalost mechaniky, pneumatiky a hydrauliky výhodou
  • Schopnost samotné práce i práce v týmu
  • Pečlivost a důslednost
  • Řidičský průkaz sk. B podmínkou, sk. B+E výhodou

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí prosperující holandské společnosti
  • Možnost získání další praxe a profesních zkušeností
  • Různorodá náplň práce
  • Možnost kariérního růstu

Firemní benefity:

  • Variabilní složka mzdy v rámci bonusového systému
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 dní Sick days
  • Příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu
  • MultiSport karta
  • Cafeteria systém (5000 bodů/rok)
  • Sleva na půjčování firemního sortimentu
  • Pracovní oblečení a obuv
  • Školení

Další informace:

  • Nástup ihned, popř. dohodou.
  • S poznámkou: Tímto zplnomocňuji společnost Boels Česká republika s.r.o. k použití mých osobních údajů k administrativnímu a náborového účelu.
  • V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Mechanik, servisní technik

Zaměstnavatel: Boels Rental
Místo pracoviště: Průmyslová 535, Vestec, Středočeský kraj
Pozice: servisní technik
Zařazení: oborově technické práce
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: stravenky dovolená 5 týdnů bonusy/prémie sickdays sleva na firemní výrobky/služby pracovní oblečení školení kafetérie
Vhodné pro: absolventy