PRÁCE 🧰

Jeřábník mobilních jeřábů

aktualizováno před týdnem a více autojeřábník oborově technické práce

Náplň práce:

  • obsluha mobilního jeřábu
  • základní údržba svěřené techniky

Požadavky:

  • řidičský průkaz skupiny C
  • profesní průkaz výhodou
  • jeřábnický a vazačský průkaz výhodou, popř. zajistíme
  • praxe na mobilních jeřábech výhodou
  • časová flexibilita
  • samostatnost a odpovědnost za svěřené úkoly

Nabízíme:

  • práce v české společnosti se stabilním postavením na trhu a perspektivou zajištěné budoucnosti
  • práce na hlavní pracovní poměr
  • garance stálého fondu pracovní doby
  • profesní růst na vyšší typy jeřábů
  • práce na moderních jeřábech značky LIEBHERR od 30t do 450t
  • firemní oblečení včetně kompletního servisu
  • nástup možný ihned nebo dle dohody
  • pro vážné zájemce „SRDCAŘE“ bez praxe zajistíme odborný kurz a odborný zácvik
  • dobré platové ohodnocení
  • pravidelný výplatní termín
  • celá mzda na výplatní pásku
  • stravenky
  • ubytování zdarma

Staňte se jeřábníkem moderních mobilních jeřábů v profesionálním kolektivu stabilní a uznávané společnosti s mnohaletými zkušenostmi

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Jeřábník mobilních jeřábů

Zaměstnavatel: Stavební stroje a doprava, s.r.o.
Místo pracoviště: Krátká 178, Hrobce, Ústecký kraj
Pozice: autojeřábník
Zařazení: oborově technické práce
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva na dobu neurčitou
Benefity: stravenky pracovní oblečení školení možnost ubytování