PRÁCE 🧰

Dělník do výroby - převíjení a řezání papíru

aktualizováno před týdnem a více operátor výroby oborově technické práce

NOVÁK - papír, s.r.o.

Stradonice 139, Peruc

25 000 - 40 000 Kč

plný úvazek

Náplň práce:

  • Manipulace s materiálem a jeho řádné uložení v určeném prostoru (VZV)
  • Příprava materiálu pro řezání, balení, úpravu, nasazování rolí do stroje a nastavení nože.
  • Vedení předepsané výrobní a provozní dokumentace.
  • Dodržování stanoveného technologického postupu v souladu s pravidly BOZP, požadavky na kvalitu a technickými požadavky.
  • Čištění obsluhovaného zařízení a úklid provozních prostor.
  • Včasné nahlášení opravy strojního a technologického zařízení

Co očekáváme:

  • Dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost
  • Odborné vyučení bez maturity
  • Ochota pracovat ve třísměnném provozu (R/O/N)
  • Praxe ve výrobním průmyslu výhodou
  • Základní znalost PC
  • Odpovědný a spolehlivý přístup
  • Řidičský průkaz VZV – výhodou

Co nabízíme:

  • Možnost výdělku od 25.000,- - 40.000,- Kč hrubého
  • Možnost ročních odměn
  • Pravidelná měsíční výplata na účet v termínu
  • Osobní ohodnocení součástí mzdy
  • Příplatky dle zákoníku práce
  • 8 hodinové směny
  • 4 týdny dovolené
  • Pracovní smlouva na dobu určitou, po zaučení a osvědčení na dobu neurčitou
  • Možnost kariérního růstu
  • Možnost stravování přímo v areálu firmy
  • Vhodné i pro cizince

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Dělník do výroby - převíjení a řezání papíru

Zaměstnavatel: NOVÁK - papír, s.r.o.
Místo pracoviště: Stradonice 139, Peruc, Ústecký kraj
Pozice: operátor výroby
Zařazení: oborově technické práce
Mzdové ohodnocení: 25 000 - 40 000 Kč
Požadované vzdělání: odborné vyučení bez maturity
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: Hlavní pracovní poměr
Požadované jazyky: čeština
Benefity: pracovní oblečení školení možnost ubytování
Vhodné pro: bez praxe